bugün

hayatım boyunca oynadığım rol.

tüm kız arkadaşlarım erkek arkadaşlarından ayrılınca; onlar tarafından kullanılınca hep gelip o geniş omuzlarımda ağlar; gözyaşları ile kaliteli gömleklerimi kirletirler.

hep düşündüm. neden ağlatan ben değilim?

ağlatan olmak yani aktif olmak mı; yoksa pasif iyi bir erkek arkadaş olmak mı?

yoksa ben kız mıyım? saçım da uzun..

neden kızlar ben ortama girince taşikardik olmuyor da, saçımı okşayıp, yanaklarımı sıkıp "aa geldi dert ortağım" diyorlar.

ben erkek değil miyim?

erkeğim ben. ühühü..

artık hırçın ve yırtıcı ve kırıcı biri olacağım ve tüm kızları kendime aşık edip ağlatacağım. ühühü.

erkeğim ben. intihar edeceğim. ühü.

edit: türkçe bile bilmiyorum hühühü. omzundaymış doğrusu lakin omuzunda da doğru bence.
(bkz: türkçede ses düşmesi kuralı) doğrusu için : (bkz: kızların omzunda ağladığı erkek olmak)
kizin paramparca olmus kalbininin kiriklarini toplayip, tamir etmektir. sabir, sevgi, emek ister. kiymetinin bilinmesi gerekir. en iyi dost olabilmektir.
- berke'yi terk ettim sonunda umut'cum. beni onuncu defa aldatmış...

+ geçmiş olsun.

- valla senin gibi güvenilir erkeklerle olucam bundan sonra. akıllandım artık.

+ kız arkadaşım yok benim de 13 yıldır...

- aa, bizim tuğçe'yi yapalım mı sana?

+ geçen gün teklif ettim reddetti.

- boşver, kendi kaybeder!

+ off...
(bkz: ünlü düşmesi)
diğer erkeklerin sevmediği erkek tipi olmaktır..
(bkz: meriç olmak)
(bkz: ünlü düşmemesi)
ağlayan kızlardan tahrik olan er kişilerin yeğane arzusu.
Bayanlar her ne kadar erkeklerin duygusal zamanlarını sevseler de onları güçlü görmeye alışkındırlar ve bu alışkanlıklarından vazgeçmeleri kolay değildir.
Kaldı ki erkekler ne kadar duygusal olurlarsa olsunlar bunu asla gösteremezler, bu da erkeklerin alışkanlığı.
kızların sevgili olarak değil tabiki bir abi olarak gelip sorunlarını paylaşıp rahatladıkları bir sözlük yazarımız.

(bkz: kaptanoglu)
olay anında çadırı kurmuş adem evladı olmaktır bir yandan.
tüm erkek sevgililer tarafından kıskanılan erkektir.
(bkz: daha ne istiyon hacı)
eğer teselli de olabiliyorsa, ne mutludur ona.

(bkz: büyüyünce olunmak istenen şeyler)
(bkz: sunger bob kare pantolon)
Bir dönem böyleydim, tavsiye etmiyorum berbat bir durum zira sevgilisiyle kavga eden size geliyor ki çok fena bir durum.
bu ülkede sevgilisinin omzunda kızların ağladığını görüp anlayışla karşılayan kız varmı benim asıl merak ettiğim budur yani bu yüzdendir ki genelde bu erkek modeli :yalnız, duygusal ve halden anlayan aslında kızların istediği fakat ne hikmetse cokdaaaan kanka moduna girmiş olduğu erkeklerdir.
büyük ihtimalle kızların gözünde gay olan veya kanka ayağıyla güven kazanabilmiş erkektir.
o kıza aşık olmuşsan kötü durumdur
acımasız gerçekler diye bi reklam vardı, onu hatırlattı bu başlık bana.
gözlerindeki yaşı silip omuzdaki kafası orta kola bağlanası kız.
"kızlar ne ister" sorusunun cevabı olmaktır.
dumur olunabilecek durumdur.
şöyle ki:
x uwauoou hııçk omuzunda ağayabilir miyim tanku
y olur tienim
x berkut beni terk etti
y olsun ben varım
x ama ben hala öküz gibi onu seviyorum
y ya salya sümük gömleği bok ettin bi sittir git yaaa.!