bugün

kızlar neden yazın tayt giyer sorusunu doğuran soru. he bir de kızlar neden dört mevsim tayt giyer var tabi.

(bkz: dört mevsim tayt giyen kızlar)
Üzerine uzun bir tunik ve uzun çizmelerde çok şık durduğu için artı rahat ama üzerine kısa birşeyle giyildiği zaman dikkat çeker hoş olmaz.
götleri üşüyordur.
Çok güzel ve ince gösterdiği için.
"bize ne ki" cevabini verebilmeli insan kendi kendine. Nitekim ben veremiyorum da...
- hem rahat.
- hem kalın olanları var sıcak tutuyor.
- hem çizmenin içine sokunca kışın paçalarım çamur oldu derdi yok.
deli gibi usudugu halde sirf guzel goruneyim diye giyiliyor, baska bir aciklamasi yok. hepsi kendini afrodit saniyor tayt giyince. birileri cikip bazilarina yakismadigini soyleyebilir mi rica etsem? goz zevkimizi bozup duruyorlar.
sexapel görünmenin en kolay en rahat ve en sıcak yolu olduğu için.
etek altına içlik şık durmadığı için.
teşhircilik için başka bir izahı yok. bu nası bir sapkınlıktır ben anlamadım. bir de erkeklere sapık derler. ulan sen teşhircilik yapıyorsun göt bacak belli ediyorsun, bakınca da ben sapık oluyorum hmmm ok kib.
--sami mode on--
- yaaa ben taytları çok seviyorum. çok rahatlaaar.
+ nasıl rahatlar? sanki bale yapacak da rahatlık arıyormuş.
- tamam sami tamam.
+ balerin misin? anna pavlovna pavlova bana sanki. kot giymeyip tayt giysen kuğu gölü balesi ni sahneye koyacan amk.
--sami mod off--
bazı beyinsizler onlarca kez konuşsun diye.
içleri yanıyor içleri

o değil de ben utannmasam 2 tane montu üst üste giyip çıkıcam dışarı.

bi de yeni ağda yaptırdım şeffafı külotlu çoraplar var. giyeni gördüm mü 2-3 saniyeliğine sibirya soğuklarını içimde hissediyorum. yapmayın kızlar gerçekten hoş değil vallabak.
kız arkadaşlarımla konuştuğuma göre, yaz-kış demeden bunun giyilme nedeni,

şişkolara kendilerini zayıf hissettirmesi, kötü popoları bile güzel göstermesi, kapatılıp kapatılmadığı düşünülecek bir düğmesi olmaması, kahvaltıdan gece gezmesine kadar her yerde giyilebilir olması, spor yapmasanız da, fit bir görünüm vermesi.
rahat olduğu içindir.
sevişmek istemeleridir. tayt giyen kızın başka amacı olamaz.
uzun bot giyiyor olduklarından, kotun paçasını içine sokmak yerine,
halihazırda botun içinde kalacak olan,
son yılların über teknolojisi, geçmişten günümüze gelen tayt giyme modasındandır.
yakında hepsi birer serpil çakmaklı olacak,
saçları permalı ve yukarıdan tokalanmış olacak.
evet dostlar,
moda bazen boktan bir şey...
ici yangin yeridir.. halil sezainin yanginnn vaar sarkisini armaginimiz olsun.
termal olanlar sıcak tutuyor.
Erkeklerin kanına girmek içindir. Şeytan gibi mübarek.
alt taraftan üşümemeleridir.

zira alta tayt mini etek giyerken üste kürk giymektedirler.

"meme" den sonrasını okumadan yazdım.
güzel görünmek.
yaniyordur.