bugün

Hangimiz bu önermenin yanlış olduğunu iddia edebilir ki? Hatta özellikle 100 metreden esrarkeş olduğu belli olan tiplerle takılıp sonra bütün erkekler aynı diyenleri mevcuttur. Mesela benim takıldığım kızlarla konuştuğumda kızlar hep şunu söyler benim bekaretimi alan erkeği en çok sevmiştim derler sonra "eeee peki o ne yaptı?" diye sorduğunuzda "yattıktan 1 hafta sonra terk etti" cevabını verirler.
Öyle dindar bir insan değilimdir hatta din ile hiçbir aram yoktur, ama ben hiçbir zaman bakire bir kızla yatmayı aklımın ucundan bile geçirmem. Daha gencim, evlilik olayları için daha çok var diye bakire olmayan kızlarla takılıyorum, ama gidipte hiçbir zaman birine sürtük gibi davranmışlığım olmamıştır, bilakis evlilik düşünmeyen bir insan olsam bile takıldığım her kıza değer vermişimdir. Ama bana çok garip gelir bu kızların kendilerini buruşturup bir kenarıya atan, kendilerine sürtük gibi davranan erkeklerin peşinde pervane olmaları. Ehh ne diyelim sonra "Bütün erkekler aynı" diye dolanmasınlar etrafta.
Kızın duymak istediklerini söyleyip onu kandırırsanız size aşık olur ama dürüst olursanız muhabbeti keser size düşman olur.
Çünkü dış görünüşe kanıyor bu hanım kızlar.
Hayatında en az bir kez karaktersiz bir adamla karşılaşmadığı zaman gerçek bir kadın olamaz bir kadın. Zamana yayın doğrusunu öğrenecektir kadınlar da erkekler de.