bugün

Bir realite.
Su an calismakta oldugum yerde de ard arda kanitlanan bir gercektir. Ulan arabaya biniyorsun gunaydin diyorsun ortaya erkekler haric kimse alinmiyor bir kuulluklar bir okuzlukler... Ama bi tane okuz var o direkt soyle yapiyor bakin aynen boyle gonaydon diyor butun kizlar gunaydin pisligkk (gulerek) ve basliyor gotunde kurt var gibi hareketler yapmaya yok hatunlara dokunup baska yere bakmak yok kizdirmaya calismalar yok dizlerine yatmalar yok bugun mal gibi olmussun cirkin seni demeler..bunlar da guluyor bu boyle diyince..
Bitanesi de var evli guzel bi kadin yasi digerlerine oranla biraz daha olgun bu da sirketteki her elemanla opusup duruyor yok beni kaldirsana yok beni dondursene..
Daha bunlar gibi binlercesi.. Galiba ben evlenemicem..
Ne ben istedigim agir ciddi zeki guzel kizi bulana kadar bir sevgilim olabilir ne de bu ustunden ergenligi atamamis bebelerle birlikte olurum.
Daha iyi davranipta kazandigim kiz olmadi. En iyisi kullanip atmak galiba.
Erkeklerin sanki çok farklı olduğu bir durum.

Karşındakini her açıdan düşünürsün düşünürsün ama o seni hiç düşünmeden yüz üstü bırakır.

Sen de böyle g*t gibi kalırsın.

Ben değil bir arkadaşım yazık kız neler yaşadı.
başkaları anlasın diye "iyi niyetli" davranıyorsanız zaten iyi niyetli değilsinizdir.

kiymetinizi de başkalarından aldığınız tepkiyle ölçüyorsanız, en başta siz kendinize değer vermıyorsunuz demektir.