bugün

ülkemizde kimsenin dillendirmediği bir hakikatdir.

çoğu kız ilk cinsel duygularını hemcinsleriyle yaşamaktadır, bu sır kızlar arasında sonsuza kadar saklanacak bir sır olarak kalmaktadır genelde.
(bkz: kişi kendinden bilir işi)
lisede okul tuvaletine kamera yerleştirerek öğrenebileceğiniz durum. *
- hatçe'ye bi kodum ki !
+ eeeee , dürdane sonra ?
- hatçe de bana kodu .
tespitten ziyade temennide bulunan yazar hezeyanıdır.
(bkz: bir lezbiyen in argümanları)
- bana da ko bana da ko.
+ gel anuna koyim.
hemcinsiyle sevişme tadı damağında kalmış hezeyanlı söylem.
(bkz: erkeklerin ilk cinselliği hemcinsleriyle yaşaması)
nurbanu:aysel hadi ağda yapalım

aysel:olmaz kız cinsel deneyim neyim olur boşver.
azgın nesil olayları.
efenim buna göre, kız nitelemesinin çoğu kanatlı gergedan olabilir, tehlikeli bir söylem.*
Özellikle okullarda spor odalarında üstlerini giyinirken yaptıkları ellemeler, birbirlerine farklı sekilde yaklaşmalar falan ama hiçbiri lezbiyen olmuyor.
(bkz: bir genç kızın strap-on anıları)
erkeklerin izlemekten hoşlandığı, kızların izletmekten hoşlanmadığı ilişki. tabi insanların cinsel tercihi tartışılamaz ama sonuçta bu erkeklerle de birilerinin cinsel deneyim yaşaması gerekli yoksa erkeklerde birbirine kayar top olur allah korusun.
ergen bir gencin fantezilerinden biridir, geçicidir.
trollüğün yazarlıktan daha çok prim yaptığını bir kez daha gözler önüne seren başlıktır.
Kızların bildiği gerçektir. Lise sonda kız lisesinde okuyan bir kız arkadaşım vardı; teneffüslerde bile göğüsleri ellemeler vs olduğunu anlatırdı.Soyunma odalarında çok takılan kızlar olduğunu ve özellikle dişiliği ön planda olan tiplerin çevresinde erkeksi kızların olduğunu, birbirleriyle hep yakın temasta olduklarını duyardım. Büyük bir deneyim olmasa bile bir tür cinsellik içeren hareketlerdir.
katılmadığım genellemedir. yazılanlardan çoğu başka amaçlıdır diye düşünüyorum. başka bir ihtimali düşünemedim bile.
Doğru mudur bilmediğim durumdur. Yapsa yapsa bazı arsızlar yapar.