bugün

sizinle hic ilgilenmiyor gibi yapipta aslinda en cok sizinle ilgilenmesi.
arkadaşım- kanka- kardeşim gibi terimler kullanmaları . Daha acıklı olan da s. ktir yemek.
her tarafıyla kısacası sizi dicklememesidir.
2-3 günde bir sürekli telefonunu ararsınız önce açmaz 1-2 saat sonra çaldırır siz görmezsiniz. sonra bidaha ararsınız yine açmaz mesaj atarsınız görünce çaldır diye. çaldırınca tekrar ararsınız ben telefon kullanmıyorum der. tecrübe ile sabittir.
belli eder.
şefkat gösterir bir moda geçmeleri.
Lan bana butun kızlar boyle yapiyor amk.
bazen laf arasında bazen de "fikrini merak ediyorum" diyerek hoşlandıkları çocuktan bahsetmeleri. öyle biri yoksa da bol bol eski sevgililerini anlatmaları.
sizi kıskanmıyorsa anlayın ki sizden hoşlanmıyordur. tabi siz yine de bunu denemek için çok derin sularda yüzmeyin.
Oyle bir belirti yoktur ya direk soyler kirmak istemiyorsada kanka veyahut benzeri seylerle sizi arkadas sinirina koyar.
sevgilisinden bahseden , kankası gibi dertleşen , yanında çekinmeden makyaj yapan kız karşısındaki erkekten hoşlanmamaktadır.
size karşı samimiyet derecesi enseye şaplak göte parmak kıvamındaysa, bilin ki size sevgili adayı gözüyle bakmıyordur.
günlerce evde pineklerken size ayıracak bir saatinin bile olmaması.
dudak bükerek kafayı ters tarafa fırlatmaları.
başka birinden hoşlandıklarını söylemeleri. gerçi belirti sayılmaz bu, direkt olarak artık sana ihtiyacım yok demektir. normal şartlarda bir kız kendini sağlama almadan kimseyi hayatından çıkartmıyor çünkü.
hayret kimse yazmamış türk kızının en büyük trip silahlarından biridir oysaki (bkz: peki) demesi.
Mesajlarınıza sürekli geç ve kısa cevaplar vermesi ve geç cevaplar için açıklama yapmaması... Bu halde Cevap vermesi de sizi yedekte tuttuğu anlamına gelir.

Sizi bile bile üzen davranışlar sergilemesi kısaca... Zira sizden hoşlansa her ince ayrıntıyı düşünerek gözünüze girmeye çalışır.
Kişinin yanından türlü bahanelerle uzaklaşmaya çalışmak.
yüzünüze bile bakmaz.
kötü şeyler yerine iyi şeyler söylemiyorsa. artık zaman değişti. öküz, mal, salak, şapşal ve şapşik* gibi kelimeler sizden hoşlandıklarına delalet.
sıçmaktır. Bir kız eğer sizizin yanınızda kötünü açıp sıçıyorsa * hoşlanmıyor demektir.
sen destan gibi cümleler kurarken karşılığında bir kaç kelime cevap yazıyorsa kaçın ordan.
kalkar gider, laf sokar, pis pis güler ya da hiç konuşmaz, gözlerini devirir.**
konuşmaz , dik dik bakar , sevimsizleşir, ortamdan ayrılmak için bahane bulup gider.
https://lh5.googleusercon...96rtveNNfEsU=w512-h287-nc