bugün

sizin bir kullanma kılavuzunuz var mı?
#6343355 entry'e cevaben,
1-aşırı derecede salgılanan testesteron hormonunun beyni cinselliğe zorlaması.
2-erkeklik hormonunun güzel kıza olan zaafı.
3-kızların zengin erkek arayışı.
4-erkek egemen toplumun bireye sağladığı özgüven.
5-kıskanmayınca beni sevmiyorsun triplerine girmeniz.
6-bu soruya cevap vermeye değmez.
7-bize duygusuz diyenler utansın.
8-ne yapalım yani, ayrıldık diye yas tutup karalar mı bağlayalım?
9-ölünce
10-evet bu konuda haklısın.yakışıklı erkekleri çekemiyor hemcinslerim.aynı şekilde siz kızlarda güzel kızlar için çok acımasızca eleştirilirde bulunuyorsunuz.
masturbasyon çekerken azıcık kan geldi. acaba kızlığım bozulmuştur.

(bkz: haydar dümen)
evlencez mi? evlenmiceksek yoluma bakayım.
(bkz: erkeklerin kızlara sormak istediği sorular)
ne olursa ve yapıyorsa olursa olsun duygusal bi tatmin ihtiyacı duyan varlık için, neden ben klasiktir mesela.
"neden vajina?"

cevap: 70'lik ama 60'lık fiyatına.
neden sormadıklarını anlamadığım sorulardır. tanıdığınız bir kızın canı sıkkındır. sorarsınız "neyin var canın mı sıkkın? anlat konuşalım iyi gelir." dediğinizde "yok bir şeyim." der. erkekler yapı itibariyle basit yaratıklar oldukları için de gayet açık olan bu cevaba, "peki o zaman." şeklinde bir karşılık verirler. sonra kurtul tripten kurtulabilirsen. bir sürü yazar hemcinsim soruları cevaplamış, ben de sorulara geçeyim o zaman kendi halimde:

1-neden aklınız hep cinsellikte?

cevap: insanlar hayvandır. erkekler de basit hayvanlardır. karın doyurma, hayatta kalma, ve türünü sürdürme hayvanların en önemli içgüdüleridir. ayrıca beğendiğiniz bir insanla seks yapmaktan daha keyifli bir tecrübe yaşadınız mı allah aşkına?

2-neden güzel bir kız gördüğünüzde hedefiniz tavlamak oluyor?

cevap: erkekten erkeğe değişir, şayet genelde hedefimiz tavlamak değil, beraber olmaktır. güzel bir kızla beraber olmayı istemek suç mu? siz yakışıklı bir erkekle beraber olmak istemiyor musunuz? erkekler her şeyin güzelini isterler, sadece erkekler değil, bütün insanlar her şeyin en güzelini, en iyisini ister.

3-neden kendinizi hep zengin göstermeye çalışıyorsunuz?

cevap: bizzat zengin olduğum için ayrı bir çaba sarfetmiyorum. bana uygun bir soru olmadığı için cevaplamak bana düşmez.

4-kendini beğenmiş tavırlarınızdan neden vazgeçmiyorsunuz?

cevap: kendimizi beğeniyoruzdur belki de? siz kızlar hiç mi kendinizi beğenmiyorsunuz? her sabah büyük bir çoğunluğunuz aynanın karşısında saatler harcamıyor mu kendilerini gün boyunca güzel hissetmek için? bizden de aynanın karşısında saçımızı, makyajımızı yapmamızı beklemeyin.

5-kıskançlık ayaklarına girip neden kızları ezmeye çalışıyorsunuz?

cevap: ilk sevgilim çok kıskanç davrandığım için kendini çok baskı altında hissetti ve benden ayrıldı. ikincisiyle her hafta, konusu "sen neden beni kıskanmıyorsun ühühühühü" şeklinde olan, minimum 1 saat süreli telefon konuşmaları yapıyorduk. yeterli olmuştur umarım.

6- yalan söylemeyi beceremediğiniz halde neden bu huyunuzdan vazgeçmiyorsunuz?

cevap: adam gibi adamın yalan söylemeye ihtiyacı yoktur.

7-nasıl oluyorda duygusuz olabiliyorsunuz?

bağlaç olarak kullanılan "de, da" ayrı yazılır.
cevap: yok artık.

8-bir kızdan ayrıldıktan hemen sonra nasıl bir başkasıyla birlikte olabiliyorsunuz?

cevap: daha önce hiç böyle bir durumla karşılaşmadım. kızların pek de beraber olmak istediği bir tipim yok çünkü. ama böyle bir şans elime geçse neden kullanmayayım. salak mıyım lan ben. erkek arkadaşınızdan ayrıldıktan sonra hoşlandığınız bir erkek size açılsa, genelde hoşlanmadığınız erkeklere karşı kullandığınız "daha çok yeni bir ilişkiden çıktım, hazır değilim" geyiğini mi yapacaksınız.. geç bacım geç bunları.

9-futboldan ne zaman vazgeçeksizin?*

cevap: alışverişten vazgeçtiğiniz zaman.

10-yakışıklı erkeklere neden sayıp sövüyorsunuz?

cevap: sayıp sövdüğümüzü zannetmiyorum. lakin kıskanmak farklı bir olay. şahsen hayatım boyunca kimse tarafından yakışıklı görülmeyen ben, yakışıklı erkekleri tabi ki de kıskanıyorum. güzel kızlarla beraber olmak için çok çaba sarfetmelerine gerek yok çünkü. siz güzel kızları kıskanmıyor musunuz? benim gibiler hoşlandığı kızla önce tanışıp iyi bir ilişki, iyi bir muhabbet kurabilmeli ki yakışıklı olmayan görüntüsünün altında aslında iyi bir insan olduğunu göstersin. zaten daha sonra "ama ben seni arkadaşım olarak görüyorum" muhabbeti başlıyor ki ona hiç girmeyelim.

sorun kızlar bu soruları. cevap istiyorsanız sorun. alacağınız cevap da sizi tatmin etsin, lütfen bir kere de verdiğimiz gayet açık cevaplar sizi tatmin etsin. gören de çok bir şey istiyoruz zannedecek.

edit: ilk entry dışındaki soruları da cevaplayalım.
soru: (#6361916)
cevap: bize insan muamelesi yapmaya başladığınız zaman.
soru: (#6344138)
cevap: seni düşünerek olmasa da, sevdiğim kızı düşünerek yaptım. her erkek yapar.
soru:(#6356778)
cevap: aptal ediyorsunuz bazen sorularınızla. bu konuya bir kaç paragraf yukarıda değendim. tatmin olmuyorsunuz açık cevaplarla.
soru: (#6361950)
cevap: o kadar komplike yaratıklar değiliz.
soru: (#6356766)
cevap: x ve y her zaman basit kavramlar değillerdir.
Cevap vermeye tenezzül etmeyeceğim sorulardır.Ayrıca cevabı basittir: "Hepsi sizin yüzünüzden."
(bkz: büyük mü)
'neden bizleri anlamıyorsunuz?' olabilir. *
konuşma lan! diyerek cevaplanası gelen sorular bütünü...
efendim, bir erkek olmama rağmen, görünce tiksindiğim ve bir kaç ergenin ağzını yüzünü kırmama neden olan bir olayı sormuştum.
"Fordçuluktan ne zevk alıyorsun lan it?"
akabinde er kişi sorar:
- ben sahiden bu kadar kötü müyüm?
(bkz: başka sorum yok çıkabilirsin)
size kim, siz erkekler dünyanın 8. harikasısınız dedi de, sizde buna inandınız?

kim dediyse kandırmış, çıkartın şu vazgeçilmezim havalarını üzerinizden... bir çırpıda vazgeçilirsiniz, ruhunuz duymaz...
Koşarken sallanıyor mu?
ya bi kızı seviyosanız neden hala arkadaş gibi davranmaya çalışıyosunuz? gibi sorulardır.
3-neden kendinizi hep zengin göstermeye çalışıyorsunuz?

genelleme yapılmış ama cevabı da genelleme yapılarak geliyor kızlar hep paraya tapıyor.napsın garibim bu yola başvuruyor.
- çükünü koparsam, yine de sever misin beni?*
bir kıza sen doğal halinle daha güzelsin derken aslında ne demek istiyorsunuz?
@62
cvp: makyaj yapmadan da verebilirsin.
boş sorular boş cevaplar.
bir kaç tanesi şu şekildedir;

1. neden çirkin kızlar?
2. çalışan eş isteyip, giyimine karışma dengesizliğinin sebebi nedir? medeniyet ve maçoluk, söz konusu çalışan eş olunca nasıl aynı kaba sığdırılır?
3. nasıl oluyorda her türlü ....luğu yapan kızlar erken evleniyor?
4. çorapları kirli sepetine atmanın zorluk derecesi?
5. televizyon karşısında uyumanın formülü?
6. erkek erkeğe dışarı çıkmak kadın peşinde koşmaktan mı ibaret?
7. araba lastiği nasıl değiştirilir?
8. neden ucube saç şekilleri ile gay erkeklere özenilmiş bir dış görünüme sahip olunur?
9. eski sevgilinizin koca bulamayıp size yanaşmaya çalıştığını anladığınız halde ona yüz verme meylinizin sebebi?
10.kıskanılınca neden rahatsız olursunuz?
11.neden kıskançlık tripleri yaparsınız?
12.önemli bir mevzudan konuşulurken aynı anda neden "maç kaç kaçtır acaba lan?" diye düşünürsünüz.
13.neden dürüst bayanları değil, yalancı numaracı sorunlu sorumsuz asalakları tercih edersiniz.

gibi ilk akla gelen sorulardır.
kaç santim?