bugün

bu bahsi edilen hormonlar yalnızca erkeklerde değil bir o kadar kadınlarda da mevcut. bunu kendi üzerinize hak olarak yıkamazsınız. ayrıyetten hormonlarına karşı duranları kutlamak kadar abes bir durum olamaz çünkü bu bir başarı değil, üstün bir durum da değil, ne yapalım tecavüz etmiyorsunuz diye alkış mı tutalım, zihniyetsiz misiniz abicim siz?

doğuştan esir olduk diyerek bir şeyleri örtbas etmeye ya da haklı çıkarmaya çalışmak ne kadar acizce. dediğin tanrı onun yanında sana irade ve nefs vermiş, akıl vermiş ki doğruyu yanlışı kendi seçimlerinle ayırt et diye. uçkuruna sahip çık diye. vay efendim küçümseniyorlarmış, vah vah. acındır bari biraz da git iki üç kadına göz dik. ne de olsa hormonların bunu gerektiriyor dimi haspam.
bugün tecavüz etmediğimiz her kadından plaket istiyoruz gibi bir durum yok. ama bu konuyu ne erkek kendini tam ifade ederek anlatır ne de kadın anlar.

adamın söylediği, adamın tecavüz edince hayatı kararacak bir anlık zevk için bunu neden yapsın?

demek ki bu aşırı istekli bir şey olmuş oluyor.

kadının anladığı, sen kendini kontrol edeceksin, bir kadının hayatını karartamazsın.

olay özünde tecavüzler neden oluyoru bile tartışmaya gider ama bunu kimse tartışamaz. çünkü tecavüzü meşrulaştırıyorsun damgası yersin.

ayrıca bir ara feminist bir kadın vardır diyor ki: erkekler evet tecavüze tepki gösteriyor ama bizim sözlerimizle gösteriyor. yani kendileri ortaya bir şey koymuyor, aslında bu durum kadına değil erkeğe hakaret, siz kendinizi kontrol etmekten aciz pislikler misiniz diyor.

yani bu olay o yüzden çok karmaşık bir durum, bu bir sorundur ama bunu çözüme kavuşturacak ben yetkinlikte kadın ve erkek tartışması görmedim.

erkek feminist olsa bile bir şekilde suçlu oluyor.
Hormonunu küçümsemeyeceğiz diye hepinizle munasebette mi olacağız yani şimdi.

Aman cezminin hormonları bana yükseldi ben gideyim de onunla bir Sevişeyim modunda mı olmamız gerek?

Ya da adam ensest, pedofili vs ise " aman sayın hakim kendisi hormonlarının kurbanı olmuştur, kendisi asla suçlu değildir. " savunmasını haklı mı görelim?

Senin beynin yok mu?
hayatımda duyduğum belki de en saçma argümanlarla desteklenmeye çalışılan konu.

ben çok sinirliyim, kendime hakim olamayıp adam öldürmem gayet normal demek gibi bir şey bu.

-ki bir insan haddinden fazla sinirlendiğinde, cinsel ihtiyacın tavan yaptığı durumlardan daha fazla kaybeder kontrolü.

neyse;

bunun anlayış gösterilecek bir yanı yok gençler.

sevişemeyen mastürbasyon yaparak tatmin eder ve dizginler kendini.

ha yok ille de sevişeceğim, düzenli bir seks hayatım olacak diyorsan da git evlen amk.

ben tecavüzü meşrulaştırmıyorum ama.. ile başlayan süslü cümlelerle yaymaya çalıştığınız fikir çok sapkın bir fikir.

bazı şeyleri ulu orta söylemeden önce etraflıca bir düşünmek gerek.

bugün başkasının başına gelen yarın da senin başına gelir.
Hormonlarin urettigi seyin de kucuk olmasindan kaynaklanabilir.

Senin koskoca erkeklik hormonun 12-14 cmlik bir eser üretse,sen de ciddiye almazdin.
Pardon ama üç tane hormonun ile bir bamyan sadece kadınları ezmeye, yermeye, tahkir etmeye, taciz ve tecavüze yarıyorsa, kodumu hormonlarını sadece kadınlara baskı ve tehakküm kurmakla aşikar ediyorsan sıçarım o hormonuna senin,

Bizdeki de hormon, biz de canımızın çektiği adamllarla sevişmek one night stand takılmak istiyoruz, hem de sizinle sevgili olmak sizinle evlenmek sizinle flört etmek istiyoruz var mısın, kabul mu?

Yok ama yemez işte çünkü kadınların hormonlarını küçümsüyorsunuz itler. Karşılığında da küçümseneceksiniz.