bugün

Evet efendim gerçekler bunlar. Tam herşey yolunda giderken 1 kız herşeyi bok edebiliyo. Başlıkta tam ifade edemesemde bu boyle.

Tam erkek arkadaslarınla kafan rahat takılırken bi kız çıkar karşına önce peşinde koşturur seni. Sonra çıkmaya başlarsın kaprisler kıskançlıklar. Sonra seni kendine kopek gibi bağlamışken ben eskisi gibi hissedemiyorum ayrılalım artık der .yalvar yakar ikna edersin birlikte olmaya ama kafasına soktuya kız bu fikri 2 ay boyunca bi ayrıl bi barış sonunda tamam dersin ayrılalım ama hala seviyosundur.

Aradan günler haftalar hatta aylar geçer...

Yeni Kız bulursun. takılırsınız basta 1-2 hafta arkadas sekıllerı sonra dersın sevgılım ol. Kız kabul eder. Aksam birlikte film izleyip uyursun sarılıp. Herşey çok güzeldir.

Ama sabah bi mesaj "Uyanınca bana msaj atarmısın?????" Eski sevgiliden. yok dersin ne cevap atcam bitti gitti dersin ama kopek gibi icin icini yer. sonra 2. mesaj "Kapıdayım çıkarmısın biraz??" Tabiki çıkıyosun sonra aman efendim ben hala seviyorum aman efendim sensiz tadı yok hiçbişeyin ulan 1 hafta once gelseydin kollarına atlardım ama evde yeni sevgilim var. Eski sevgili bunu duyunca çat bi tokat. 4 yılı 1 ayda unutup hemen yeni kızmı buldun yok biz birlikteykende aldatmışındır beni zart zurt. Tabi yukardaki pencereden bakan yeni sevgilide sen hala onlamı gorusuosun diye gider.

Hoooop tum duzene şıçtı iste hersey yoluna girmişti ama bok oldu işte...

Özetle Kızlar Boktur

Ama sevdiriyolar işte kendilerini onlarsızda olmuyo işte...
kızların da sıçtığı gerçeğini hâlâ kabullenemeyen biri için çok kötü bir olay.
(bkz: sitcom tadında tesadüfler)
Sözkonusu durumda o kadar yıl birliktelikten sonra bir hafta ayrılıkta yeni arayışlar aranmaya başlamışsa burada hatun kişi sıçmamıştır. Hatun kişilerin zaman zzaman kafaları karışır biraz kendi hallerine bırakmak gerekir.
evet efendim ile başlayan entrylerden korkmak.

(bkz: hbbia)
anarşist kızdır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar