bugün

benimde kukum var ama senden bir adım öndeyim mesajıdır. mutlaka bir ayar verme vardır.
anlam veremediğim olaydır. Biz erkekler birisini sevmiyorsak tartışırız kavga ederiz ya da ortamdan birisi uzaklaşır sorun çözülür. Bunlar ise o kadar laf sokarlar sonra yine aynı masada oturup çay kahve içerler. NAsıl bir mantıktır anlamış değilim. arkasından da bir güzel dedikodusu yapılır. o kadar kötü pis insan neden aynı masada oturuyorsun kardeşim?
- hahhhah canım ya çok şekersin ama badana yapmışsın yüzüne:)
+ canım benim yaaa, hahhhah sen de kese kağıını cikarmadan konuşuyorsun anlamiyorum ki ne dediğini. hahha tatlımmm.
karşısındakini daha daha sinir etmek için yapılan harekettir birde araya tatlım canım gibi kelimeler koyarsanız kız çıldırır.
tatlıııııııııııııııım kilo mu almışsın? göbeğin fırlamış. *
bir çıldırtma metodudur, gizli gizli içindekileri söyler ve rahatlar.
eğer, laf sokulan kız bir süre sonra çıldırıp saldırırsa, laf sokan kız ''aa ben ne dedim şimdi şaka yapmıştım sadece'' diyip sıyrılır işin içinden ve aklanır.
o gülümseme aslında amına koduğumun kaşarı demektir. en azından ben birine laf sokarken gülümsüyorsam demek istediğim şey tam anlamıyla odur.
-ahahahhah..
+ohohoh oohhyşşş...
-hehehehe...
+kız neriman bu laf ne kadar kocamanmış... ohohoh...
-sıra bende, gel.. ahahahha
daha etkili olandır. hem karşı tarafın birden çirkefleşmesine engel olur hem de lafını bir güzel yedirir.
son demlerde kanallarda yaygınlaşan lise dizilerinde sık sık yer alır.
Kızların en şeytanca yönünü ortaya çıkarır.
Şeytan bunlar aga, iblis hepsi.
doğal olandır. kızlar birbirine düşmandır arkadaşlar. doğada merhamet duygusuna yer yoktur. insan doğası hariç.
Diyaloglarda biri diğerine gülerek laf sokunca karşı taraf psikolojik olarak çöker beyler . Iletişimde mimiklerin önemi burdan zuhur eder .
orman kibarlığıdır.
Bazı yerlerde geri zekalı eylemi.

Sadece 2 gün spora gittim şahit oldum.

-canım sen kilo vermişsin baya ihihi

+hı öyle oldu canım sen de öyle kilo vermişsin

- oturan eşofmanın kırışmış şu an baya vermişsin hatta

+ sen de benimki kadar vermişsin canım belli oluyor

Şaşkınlıkla aralarında izledim.

Kilo vermişsin dediyse ne olacak aq.

Lan spor hocası bana "kibrit kol" dedi napayım adama laf mı sokayım nsjdjd.