bugün

kızların beğense de beğenmese de acaba bana bakıyor mu? ay ben güzelim gibi düşüncelerinden kaynaklı durumdur.
kaldırımdaysa, belki üzerlerine doğru yürüyor olamaz mı?

sanki her erkek damızlık boğa.
yanında gördükleri kızın kendilerinden daha güzel olması.
+para

+erkeğin yanındaki kızı çekemeyip, sırf o kızın inadına o erkeğe yamışmak

+dil

+ferrari :d
"işte bunu istemiyorum ben" bakışıdır.

zira ne istediğine karar verebilenine pek denk gelmedim şahsen...
arabalarıdır. birden beğenme aşkı doğar içlerinde.
ne istemediğini bilen kızın, ne istediğini bilmeyen kızdan makbul oluşu.
egolarını tatmin etme çabalarıdır.
ya şimdi kızlar bence kodlanmış varlıklar, robotlar. bu yüzden onları insanlaştırıp abartmayalım. bu mekanizmanın da açılımı şöyle.

misal kız ahmet'i beğenmiyor, mehmet'i beğeniyor. ama mehmet'in bazı yönlerinden hoşlanmıyor, buna karşılık olarak ahmet'in o yönleri mehmet'ten daha iyi. ne yapıyor kız kafasından, tabi ki karşılaştırma.

bu durumda baskın taraf ahmet olursa ahmet hücresindeki x'i alıp o'ya çeviriyor ve ahmet'i beğendiklerim listesine ekliyor, mehmet'i ilk fırsatta bırakmak üzere bu algoritmaya devam ediyor. bu karşılaştırma mekanizması diyelim ki 5 yıl sonra sonlanıyor ve en büyük sayıyı bulan pascalda yazılmış program misali en iyi özellikli erkeği evlenmeye ikna ediyor. ve robotlar insanlara karşı kazanıyorlar.

şaşırtıcı. ama gerçek. şaka len şaka boşama karıyı uydurdum ehe ehe.
erkeklerin beğenmediği kızlara bakma sebepleriyle bir olabilir. kız güzel değildir, yüzüne bakılmaz ama bakmadanda edemessiniz. yani mal varlığı sağlamdır. belki kızlarda sizin oranıza buranıza bakıyordur.**
can sıkıntısı sanırım birazda.
istemem ayol yan cebime koy.
ibret almak için olabilir. bak bak tipe bak diyordur. evet.
Sadece bakmak. Bakmayı her yöne çekmemek lazım. Bazen sadece öylece, öylesine bakarsınız.
Arkasında başka bir erkek olduğu içindir. başıma geldi de. Evet. Ama direkt söylemişti yüzüme karşı. Beraber gezelim, belki gözüne çarparız tarzı falan. Hatta 2 kere oldu. Evet. Durun yazdıkça hatırlamaya başlıyorum. Ama 3. Sü olmamış.
Yüzde aşağılayıcı bir ifade ile birlikte gerçekleştirilebilen eylem.