bugün

aklı sıra bekaretle ilgili tonlarca başlıkta trolleyerek kızlara bakire kalın bak internette bile böyle düşünüyoruz kimse sizi almaz mesajı yollayan sözlükçüdür. hayır milletin bekaretinden bana ne de, aynı zamanda sana ne lan?

sanki bakire olsun olmasın türkiyedeki her kadın da senle evlenmek için yanıp tutuşuyodu kamil. çok mu meraklıyım amk. hayatım boyunca senin çoraplarını evin 4 bir yanından toplayıp, tipsiz suratına bakarak uyanmaya? veya götü boklu bebeleri sanki tek başıma yapmışım gibi her gün kucağıma fırlatıp bütün sorumluluk bendeyken senin keyif çatmana? kadın olduğum için 4 duvar arasına hapsedilmeyi benimseyip en ufak bir hareketimde senden izin almaya? istediğim kıyafeti giyememeye, sırf sen beni patrondan kıskandın diye istediğim işte çalışamamaya? şu dünyada dikili bir ağacım olmadan sadece senin ünvanın üzerinden var olup dadılık ve ev temizleyicilikten öteye geçemeyen bir insan olmaya?

bunları da öyle ben çocuk değil kariyer yapıcam hıhh kafasıyla yazmıyorum sayın öküz. kariyerin de allah belasını versin topuklularımla plazaları aşındırıp bir kübiğe tıkılıp excel hücresi doldurmak ve kölelikte daha da yükselmek için hırs yapmak da hayatımın amacı değil zaten ama senle evlenip ömrümü karartmak da değil. (ne amaçsızmışım lan ben )

bsg amk. allahın kamili