bugün

Acil yayınlanması gereken oldukça mühim bir eserdir.
Her dakika güncellemek gerekir.
5 bin cilttir. o bile az gelir.
hiçbir erkek kızları anlayamaz. bu bahsettiğimiz klavuzu bir kız yazsa bile doğru bir yönlendirme olmaz. çünkü her kız için değişir
O kılavuz erkeklerdir. Erkekler hep düz mantık olarak gösterilir yapacaği bellidir şoyledir böyledir derler ama Öyle değil iste kızlar gercekten bazen erkeklerin ne yaptigini anlamakta güclük cekiyor ve isin garibo erkeklerde bazen ne yaptiklarinin farkinda olamayabiliyorlar. kafalarnda o kadar tilki dönüyorki arada kendileride sasıriyor karsi tarafa sacma sapan davraniyorlar karsi taraftan ayni sekilde dönüt aldıklarında noluyo la bu kıza oluyor abi bu kızları anlmiyorum biri mi normal olmaz gibi söylemleri tekrarlarlar. Behey dürzü kızın dengesini sasirtan hareketlerde bulununan sensin kız ne yapsın?

Tabi salak(dünyanın onun etrafında döndüğünü sanan) kızlarımızı bunun dısinda tutuyorum.

Her seyi gectim bosverin onu bunu anlamayı her insan başka bir dünya başka bir kapıdır cinsiyet ayrımını geçin insanı insan seklinde anlayın gerisi gelir zaten.
http://galeri12.uludagsoz...inlari-anlamak_628352.jpg
Her an değişiyoruz, gereksiz, anlamak imkansız .
Bi insan ne istediğini bilmiyorsa kızı da bir erkeği de ..yani anlaşılmaz olur, net.
Kızları anlamak için değil kılavuz, ansiklopedi, antoloji, hiçbir şey anlatamaz....
Kızların yaşadığı kafayı, o algı dünyasını günde 5 dakika yaşamak istiyorumdur,ondan o kılavuzu yazmak çok elzemdir.
Yoktur.
Kızlar bile birbirini anlamakta güçlük çekerken,erkekler hiç anlayamaz.
bu tür bütün muhabbetlerin 3 ana sebebi vardır:
1-) fabrika bacası gibi egoya sahip olmaları.
2-) en elzem zamanda muhakeme yeteneklerinin bloke olması.
3-) gereksiz saçmalıktaki hassasiyetlerine, karşı cins tarafından dikkat edilememesi(evet edilememesi).
(#26085180).