aynı böyle.

görsel
Whatsappdan komuşmayı seviyormu sevmiyormu ona göre davranın. Her akşam wp den konu açmak zorunda değilsiniz. Ben wp den yazışmak istiyorum ama o yazışmayı sevmiyor. Kendi kendime hep söz veriyorum yazmıycam artık wp den diyorum. 2 saat sonra nasılsın diyorum. (üzgün surat)

Ben yüz yüze konuşmak için davet ediyorum, işi varmış. Elden bir şey gelmez inanıcaz mecbur. Bilemiyorum sayın uludağ, kafam karışık. Wp den yazmasam hiç yazmıyorsun hiç konuşmuyoruz der belki. Herkes gizemli ol felan diyor bana ama olamıyorum. Ben karşımdakiyle ilgilenmek istiyorum, herşeyini bilmek öğrenmek istiyorum. Şuana kadar konuştuğum hiç bir kız aşırı ilgi sevmiyor.
edebiyat,tarih, güncel olaylar, spor( tabi burada spordan kastımız futbol değil zira türk erkeğinin spor denince aklına sadece futbol gelir.), siyaset,felsefe vs.vs.vs.

beyler siz de bir araya gelince yer küreyi yerinden oynatmıyorsunuz o yüzden kadınları küçümsemeyi bırakın artık.
türkiye hava sahasını s-400lerle savunurken, onun hangi savunma sistemlerine sahip olduğunu sorun.
Tatil yerlerinden ve içkilerden girin konuya gerisi gelir.
Konuşmanın akışını kıza bırak sen yönlendirme, Birde şu var arkadaşım tamam elbet güldüreceksin hoş sohbet edeceksin ama gerçekten komik değilsen yapma. Çünkü bu durumda komik olmak için hiç susmuyorsun o kadar lafın içerisinde elbet komik olabiliyorsun ama bunun önemi kalmıyor safi kafa ütülüyorsun. Kendin ol zaten herkes başkası olmuş sen kendin ol.
özel bölge ağdacısı kaç para. en iyisi nerede bulunur.
Biyiklarini ne kadar siklikla alıyorsun? Ev kira mı?
Futbolla ilgilenmeyen bir kıza futbolu bile dikkatini çekecek şekilde anlatma yeteneğine sahipsen konunun ne olduğu önemsizdir.
Bilmiyom amk onu da mi biz soyleyelim.
Bu başlığı gece ve gündüz diye ikiye ayırmak gerekir.
futbol hariç her şey.
o kızlarla filizlenebilecek aşk ihtimali. hepsiyle birden değil canım. tek tek.
(bkz: Sence)
ince espriler yapılmamalıdır. Çoğu zaman heba oluyor zira.
burçlar.

burç konusunu açın geri çekilin.

anlatıp dururlar.

yok benim burcum penguen de yükselenim terazi falan diye.
idealar dünyasının varlığı,hegelin diyalektiği,popperin yanlışlamacılığı gibi konular..
"Hmm" "eee" gibi sikimsonik sorunları aşamamış yazar beyanı.
Kesinlikle diziler vardır. Bir dizi muhabbeti açıldığında gerisi su gibi gelir.
siyaset, bilim, teknoloji ama spor yok dostlar. ve yaşanacaklar ise önce saygı sonra aşk ve sevgi. biricik biriyle çocukların ve yuvan. muhteşem bişey dostlar allah bizlere de nasip etsin.
varsa okul veya iş.

tatil.

dizi-film.

kitap.

sonra dağılın gidin evinize amk.
Bilim de konusulur din de siyaset de sanat da.
Moda konusmaya çalışarak salak konumuna düşebilirsiniz bazı kızlar karşısında, aman diyim.
Kadın erkek ilişkileri,aşk,moda,bilimden de bahsederiz aslında.
Watsons ve gratis'teki indirimler.
çoğuyla olmayan konulardır. ön sevişmeye geçene kadar saçmalayın, sonra kalkıp gidersiniz.*
(bkz: tatava yapma bas geç)