bugün

anlam verilemeyendir.

bizler en fazla belirli bir süre konuşsam mı konuşmasam mı diye ölçer biçeriz, nihayetinde aman olacağı varsa olur der atılırız. olması gereken de budur zaten. bunlar bütün çevreyi araştırır, söylesem mi söylemesem mi diye kurar kurar kurar sonra da dur en iyisi ben belli edeyim der, beceremeyince 'aman öküz'e bağlayıp konuyu kapamaya gider.

önceden çevremdekilerin yaşı fazla büyük değildi, ileride insanlaşırlar diye düşünürdüm ama yok, üniversitede de kızlar teklif etmiyor. lan yapacağın seninle tanışmak istiyorum, sana karşı bir şeyler hissediyorum demek; ne kadar zor olabilir. bunu buraya biraz da biz getirdik, aman dünyanın kanunu bu diyerek. elden bir şey de gelmiyor, aman allahlarından bulsunlar. devam edemic
Kıza göre değişen öznel bir değerlendirmedir.

Lisedede Üniversitedede kızlardan teklif almış birisi olarak biraz kendinizi ulaşılmaz gösterince açılıyor kızlar, başlarda takmıyomuş gibi davranın.
para para para ve itibar bu. bak bu dördü olursa ne teklifi onu geçtim direkt konuya girerler.
buyuk bir problemdir sen illa gidip kiza hoslandigini soylemelisinki oda icindekini dokup soyleyebilsin.
kızların mallığıdır. ama o kamiller de belli eder yani.
Kadınsı özelliktir. Dile getirmesi onu 1 adım geri götürebilir.
Erkeklerin 'kaşar' damgasi verme problemi ile çakışır ve pek kolay çözümlenmez.
problem değil, dünyanın kurallarından biridir. kadın dile getirmez, belli eder. erkek sinyali alır ve harekete geçer.