bugün

erkeklerdeki uzun bacak takıntısı gibidir. keşke herkeste bu gibi takıntılar olsa da ülkemizdeki yeni nesil biraz daha güzel doğsa. o çok dalga geçtiğiniz kısa bacaklı kızlarla akıntı çağanozu tipli erkekler, karşı cins bulduğu an üzerine atlayan kritersizler yüzünden o haldeler. genetik diye bir şey var.
nasil erkeklerin meme sevdasi icin soyunun devami vs vs diyorsunuz, kadin da omzu genis erkekte heybet ve uygun koruyucu olarak goruyor olabilirdir.
Tek istedikleri sey orada huzurlu uyuyabilmek..
Sırrı açıklıyorum. Seks esnasında bacak omuza pozisyonu için elbette.
insan gerçekten hayret ediyor.
Benim var ama kendi omuzlarımdan kaynaklanıyor.yoksa ne öyle bilardo masası gibi.
Hemen hemen her kızda gördüğüm takıntıdır. Genelde bir erkekte aradıkları ilk kriterlerden oluyor.
güven olgusu yüzünden. kadınlar daima onu koruyup kollayacak, ona kendini güvende hissettirecek şeyi arar. bazen erkeğin karakterinde bulamadığı güveni, onun omuzlarında bulur. yani kendini böyle kandırır, çünkü bu içgüdüsel bir şey.
(bkz: içgüdüsel)
(bkz: yoklukta bile gideri olmayan yazarlar) danım.

sadece omuzlardan malı götürüyorum. kızlar çok takıntılısınız çok.

normalde bu takıntınız olmasa benim manita bulmam çölde kar yağması gibi birşey (lan o kadar çirkinim anlayın diye misal veriyorum hala anlamıyorsunuz mk)

(bkz: eksiler bu taraftan)
bir çek ya da rus kızında olması çok normal olan takıntı.
çekici geliyor.. doğamız böyle takıntı değil bu..
hoş durduğundandır.
ondan daha çok popo seviyor kızlar diye bilgilendirme yapmak gerekir buna. cidden kadınların asıl takıntısı sıkı bir erkek poposudur benden söylemesi.

not: abazanlar hemen mesaj atmasın erkeğim*
Erkekler de geniş omuzlu kızlardan hoşlanır. Geniş omuz makbuldür, erkeğe de kıza da yakışır.
bel çevresiyle yeterli oranı sağlayamayan erkeklere karşı takıntıları olmazmış o altın oranı yakalamak lazım beyler. burada üzülecek tek tip omuz ve kürek kemikleri yapısal olarak dar erkeklerdir.
yoktur oyle bir sey ama olsundur.
tamamen hayvani doğal seçilim doğrultusunda karar veren ve aktif düşünemeden evrimin artık fiziksel değil de mantıksal doğrultuda ilerlerdiğini idrak edememiş kız modelidir.
gucun ve asaletın sımgesı oldugu ıcın.
bırde alt cenesı belırgın ve yay kaslı oldugunda tadından yenmez.
yapılı ve fit görünen erkeklerin yy boyunca göze hoş gelindiği düşünüldüğünde doğal olan durum.
"Öyle bir takıntı mı varmış?" diye düşündürür.