bugün

Merak edilesi merak.
Şimdi bakıyosun hanzo da olsa, yobaz da olsa yeter ki hekim olsun, kızlarımız bu erkeklere kalplerini cömertçe sunuyorlar ve insan hayret ediyor.
Mesela sözlükte bir tip var tibb diye. Elaman kız düşürcem diye yıllarca kas yapmış. Öte yandan kel ve göbekli adam hekim olmuş ve daha çok kızla aşk yaşamaya başlamış...
Demem o ki ; kol kaslarınızı geliştirmek yerine beyin kasınızı geliştirin. Daha çok düşüyor böyle.
Kesin bilgi, yayalım.
Kadınların romantik değilde realist olduklarını anlayamayan insan beyanı.
araba alirken bile doktordan temiz ilanina oncelik veren erkeklerin kompleksli basligi.
Bende kadın olsam kaslı değil de zeki ve sağlam işi olan adama bakardım yani mantıklı davranış kas karın doyurmaz.
bu ülke şu doktorlardan ne çok çekti dostum ya.
dermansız dert gibi bu doktorlar. kızılabilecek her konuda failler, fail değilse zanlılar, zanlı değilse her suça aday gösterilebilir mübarekler.
doktoralarını verip akademik kariyerlerine başlamak isteyen kızlardır.
beyinde kas olsaydı amcam da halam olurdu denilesi merak.
(bkz: anana sor)
Niye doktor? Hapı yutmak için. Yada ne bileyim kızlar küçükken evcilik oynardı. Erkekler ise ya polisçilik ya doktorculuk oynardı. Aşinalık oradan geliyor olmalı. Tabi latife yapıyoruz alınmayın hemen. Şaka bir yana devir ekonomi devridir gençler. Kaslar bir yere kadar..kızı kendi haline bırakırsan ya davulcuya varır ya zurnacıya, bu kafa da eskilerde kaldı, hepsi malın gözü artık. Vatandaş kendi geçim derdiyle uğraşsada evladı uğraşsın istemiyor, herkes daha rahat yaşama derdinde. Mesele kara kaş kara göz değil. üstelik herkes kendince haklıdır. Aşk sevgi dizilerde onlar, sakın dizileri gerçeklerle karıştırmayın. Çok nadir binde bir istisnalar harici en fakiri bile çulsuz adama kız vermezler. Bu demek değildir ki kendinizi değerli hissetmeyin. Aksine siz değerlerinizle var olun. Değerlerinizden taviz vermeyin. Sizi buna zorlasalar da mecbur bırakamazlar. Belki türlü gaileler nedeniyle üni okumamış doktor mühendis v.b. yakışıklı meslek guruplarından birinde olmayabilirsiniz. Sorun değil ki bir meslek sahibi bir memur yada ne bileyim bir işçi olabilirsiniz belki ama dünya için para için adamlıktan vazgeçmeyin. Size göre birileri mutlaka vardır ve olacaktır. Dış görünüşe aldanmayın. Rahat Bırakın kim kimi istiyorsa ona varsın. Siz değerli olursanız, mutlaka ve mutlaka sizin denginiz size denk getirilir. Aramak bulmak sebep olsa da olmasa da..
Yok böyle bir şey. Bizzati kendimizden biliyoruz. Tıp bayramımı kutlayan doğum günümü kutlayandan fazla. Bildiğin ye kürküm ye olayı var. Kızlar da çevrende pervane falan değil yada ben yüz vermiyorum, bilemedim şimdi. (bkz: swh)
Zeki erkeğin beyninin kıvrımlarını seviyordur. Kas bir süre sonra kasar. Zeka şart.
belki karsisindaki kadinin da doktor olmasindandir.
ha birde tip okumuş ve bitirmiş olmak en azindan ortalama zeka gostergesi oldugu icinde olabilir ayrica.
Memelerini çıplak görüp de saldırmayan tek eril canlısı olduğu için karizmatik filan geliyordur.
Ayrıca ona öksürecek tabi amk sana mı öksürecek.
Buram buram kıskançlık kokan bir başlık.
Edit:ben pdr okuyorum ya:(
Allah seni inandırsın doktora yeterliliği vermek için günlerce sabahlar ve koca koca kitapları bitirip üst üste koymaktan da müthiş zevk alır.
Şimdi anladın mı kadının neden meraklı olduğunu dostum
1 tane doktor manitom olmuştu. on numara kokteyl yapardı şimdi aklıma geldi.

vay bee. iyi çocuktu.
Kızlar doktorlar zeki diye aşık olmuyorlar para var zenginler diye oluyorlar kesin bilgi yayalım.