bugün

anlayamadığım sevdadır.Neredeyse kızların tamamı dar pantolon giyiyor bu zamanda. Onların içine girmek için pantolonla cebelleştiklerini düşünüyorum. Hayır onun içinde nasıl rahat ediyorsunuz? Birde ultra dar giyenler var göt kıvrımları belli olacak şekilde. hayır siz onun içine nasıl girdiniz ve rahat ettiniz? Aga ediyor musunuz onların içinde rahat. Rahat rahat normal bir pantolon giymek varken neden hepiniz dar pantolon giyiyorsunuz? Şimdi bunların erkek versiyonları türedi birde. Bir soru.
Bol giyince kıçımızdan düşüyor.
bol pantolon iğrenç duruyor amk. ayrıca sadece g_tü başı dağıtanları ciddiye alıyorsunuz.şimdi anlamayınki ciddiye alınmak için giyiyoruz. bak sinir oldum yine.
Eğer çok kilolu biri giymişse üzerine biraz uzun gömlek, kazak vs giyse hoş olabilir. Eğer ki vücut ölçüleri iyiyse ve yüksek bel dar pantalon giymişse üzerine dar bir gömlek, birde topuklu bot giymişse hepiniz aç köpek gibi bakıyosunuz kusura bakmayın da burda çirkindi yok efendim eziyetti boşuna konuşmayın.
Çünkü neden sevmeyim.
erkeklerdeki dapdaracık pantolon ve daha da kötüsü dereden geçiyormuş izlenimi veren kısa paça sevdasının yanında oldukça masum kalır. dar pantolonları yedirtmeyiz sizlere.
pantolon dar değil; göt büyük.
kendilerine zarar verecek sevdadır. sadece pantolon değil, dar kesim olan tüm kıyafetler damarları daraltacağından kan dolaşımını sekteye uğratır ve ileriki zamanlarda varis oluşumunu tetikler. kimse size hacı şalvarı giyin demiyor ama normal pantolonların canı mı çıktı?