bugün

(bkz: yok öyle bir şey!)
(bkz: halt etmişsin sen onu)
(bkz: k çından element uydurmak)
(bkz :yazarların cinsiyetlerini öğrenmeye yönelik cin başlıklar) *
(bkz: zoru başarıp imkansızın biraz zaman alması)
asıl erkeklerde ayakta işeyebilme ezikliğidir. ne pis ne iğrenc bir sey allahım.
eziğim, eziksin, eziğiz.. *

(bkz: sazan oldugunun farkinda olan sazan)
(bkz: ne işemesi sıçan var be)
harika!

önce topluluk belirlenir sonra toplulukça yapılan/yapılamayan fiil sonra da fiilden doğan ve onları sınıflandırmaya yarayan sıfat.

(bkz: the road to forum)
çözümü bulunmuş ve bayan gazete yazarlarından birisi tarafından bizzat denenmiş olan yöntemle ezikliklerinizden kurtulun.

kurtulun kurtulun ama yine de kar üzerine isim yazma şansınız yok, o yüzden erkeklerle sidik yarıştırmayın. (sidik yarıştırmayın dediysek sadece, gerçek kelime anlamıyla.)
(bkz: erkeklerin kadınlar hamamına girememe ezikliği)
(bkz: freud a sordum haberler iyi)
(bkz: gereksiz başlıklar sağlığa zararlıdır)
(bkz: göreceli bir kavram olarak eziklik)
kim demiş işeyemiyor diye. kaçıncı yüz yıldayız allah aşkına. cık cık cık.

http://www.komikler.com/k...ri/14:12068/Ayakta_Isemek
bu eziklik değil, kız ve erkek arasındaki ayrımlardan sadece biridir.
kafanız iyiyken, yanınızda kanka ya da sevgili bir hatunla giderken, duvarın dibine yaklaşıp ''dur sen şurda da ben bi halleniyim'' demenizden sonra gün yüzüne çıkar genelde.. off size imraniyorum, ne rahat varlıklarsınız benzeri cümlelerle karşılaşırsınız akabinde. sonra inceden dert yanmaya başlarlar ''regl olmuyorsunuz, çocuk doğurmuyorsunuz, ev işi yapmıyorsunuz, kadın hastalıkları benzeri bir bilim dalı geliştirmemişsiniz oh ne ala be '' ama bilmezler, ne demişler atalarımız; kol gibi malafatın olacağına fındık kadar kukun olsun..
erkeklerin kadınlardan üstün olabileceklerini düşündükleri sayılı şeylerden biridir. *
Bir kız arkadaşımın küçükken bu üstünlüğe erişebilmek uğruna musluk hortumunu apış arasına yapıştırarak işemeye çalıştığını duymuş ve dumur olmuştum.
simone de beauvoir'ın da zamanında dem vurduğu ezikliktir.
kendisi kadınlar ayakta iserlerse, yasam algılarının degısecegını savunmustur. o da güzel.
1-AYAKTA iŞEYENLERDE iDRAR KESESi TAM BOŞALMADIĞI iÇiN, KESEDE KALAN ARTIK iDRAR HASTALIK DAVETCiSiDiR

1-MESANEDE KANSER OLUŞUMUNA

2-MESANEDE TAŞ TEŞEKKÜLÜNE

3-MESANE MUKOZASI iLTiHABiNA

4-MESANEDE ÜREYEN MiKROPLAR ASANDAN YOLLA (aşağıdan yukarıya diffüze olarak)BOBREK iLTiHABINA

5-PROSTAT BUYUMESiNE

6-ÇOK KiRLi ŞEHiR TUVALETLERiNDE PAÇALARA BULAŞAN FRENGi VE BEL SOĞUĞU MiKROPLARIYLA;EŞiNDE VE ÇOCUKLARINDA GÖZ FRENGi (GÖZE BULAŞAN FRENGi MiKROBU NEDENiYLE) VE BEL SOĞUKLUĞU HASTALIKLARI MEYDANA GELiR.
aparat olmadan da işeyebiliyorlar siz öyle sanın denebilecek değerlendirme.
çişini oturduğu yerden yapmanın rahatlığını bilen kızın umrunda olmayacak durumdur.
Hem Sidik mi yarıştırıyoruz?
yanlış önermedir. erkekler ayakta işedikleri için işeme anında bayanlardan daha az kas gevşetiyorlar. yani onlar daha gergin biz daha rahatız. biz daha çok rahatlıyoruz. niye ezilelim ki?
bacağında pantalon elinde 70 lik şişe,
erkeklik bu değil kızım erkeksen ayakta işe.
erkekler'in kadınlara şiddet uyguladığı kadar eziklik değildir.