bugün

kendini çok belli eden bir histir. sevişgen insanlardan asla kaçmaz. mesela metro merdivenlerinden falan çıkarsınız öndeki kız tedirgin tedirgin demirlere dokunur. kıvırtmamaya özen gösterir. arada bi göz ucuyla geriye doğru bakar. aklında hep şu soru vardır.

'' acaba arkamdaki çocuk götüme mi bakıyor? beni miz süzüyor ? ''

tabi bu salak kız halen kendini takip ediliyor sanır. çok seksi yürümeye özen gösterir. sonra geriye doğru bi bakar. vay anası kimse yok. göt olur kız. bu çok üzücü bi durum tabi. yaşayan bilir.
kızların belli kesiminin amacı zaten budur.
gayet doğal olan his. yıllarce görsel ve yazınsal basında her şekilde topluma empoze edilmedi mi?.. hem büyük birde sıkıysa her türlü gideri var.
ayrıca o kadar şehvetli giyindikten gümüş tepside sunduktan sonra bence acabalara kalmayın düpe düz bakıyorlar canım. dikkatimiz dağılıyor hatta, kaza yapanlarımız bile var. ~ ~swh~ ~
güzelse eğer bakılıyordur büyütülecek bi'şey değil.
otobüste gördüğüm kızların hepsinde aynı his var hacı. ama 2 çeşit var acaba götüm gözleniyor mu deyip etrafa bakanlar , birde götünü kollayanlar . sonuç her ikiside tam bir komedi ...
genellikle dar şeyler giyen kızlar, sokaklarda çantaları varsa eğer çantayı arka kısıma muhafaza etmektedirler.
amacın göstermemekse ona göre giyinirsin. yok umurumda değil ben kuşamıma bakarım dersen bu polemiklere girmezsin. he şu var bir de erkeğe ne kalmış kendi cinsiniz bile alıcı gözle bakıyor.
bakilmasindan rahatsiz olduklarini hic sanmiyorum. ya da bana oyle geliyor da ola bilir. hele bakan yakisikli ve karizmatik bir erkekse daha da mutlu oluyorlardir, yani bi hos oluyorlardir...
eğer şevhetli giymeyen kızın kalçasına bakan bir erkek varsa o erkek değildir. ancak, eğer kısacık bir bluzun altına vücuduna iyice yapışmış bir tayt giyip bu hissi yaşıyorsa dönüp kendine neyin kafasını yaşadığını sorması gereken kızdır. ve genelde bu kızların amacı kendilerini göstermek olduğu için bu his onlara zevk verir.
Hoş bir duygudur. Bazen endişe verir. Mini etekte bu his daha fazla yaşanır.
yea nolur götüme baksınlar hissidir aslında.
hiç yanılmaz.
kendi götüne çok bakılan ya da kendi götüyle problemleri olan kişilerin hissetmesi muhtemeldir.
(bkz: senin kuru götüne mi kaldık)