bugün

Doğanın kanunlarını iyi bilen erkektir. Insan psikolojisini ve bilinçaltı çıkarımlarını da.

Bizler nasılki dolgun hatlı, geniş kalçalı ve iri göğüslü kızlardan hoşlanıyorsak ve bilinçaltımızda bu doğurganlık ve iyi annelik anlamına geliyorsa yine aynı şekilde kızlara göre de geniş omuzlu, yapılı ve güçlü erkekler de onları koruyup kollayan, sahiplenen, güçlü ve sağlıklı bir nesil verebilecek kaliteli kaynak anlamına geliyor.

Doğada bile her zaman en güçlü ve kuvvetli olan erkek, dişilerle çiftleşme hakkını elde etmiyor mu?

Dolayısıyla kendi çekim gücünü arttırmak ve güçlü olabilmek için doğrusunu yapan ancak gösteriş kısmıyla da hata yapan erkektir. Çünkü gösterişten çok bunu kendine olan saygısı ve kendini iyi hissetmesi için yapmalıdır. Sadece güç olup da beyin olmadıktan sonra bu hiçbir anlam taşımamaktadır.
(bkz: kazma)
beynini ve kültürünü geliştirmek yerine vücudunu geliştirmeyi tercih etmiştir.
Ne münasebet. Erkekler kası kendileri için yaparlar. Tıpkı kızların her şeyi kendileri için yapması gibi!
Sadece gösterişiyle kalacaktır. Yanındayken ölü taklidi bile yapılması gerekebilir.
erkeklere mi gösteriş yapacak amk tabi kızlara yapacak ..
yani bundan daha doğal tek şey varsa o da bahçemdeki domates amk.
Vücudunu çalıştırdığı kadar beynini çalıştırsa adam olabilecek erkek.
sporla üremeyi yanlış anlamıştır.
Sen kas yaptın ama o kas lanetli.
Çaresizliğin son çaresi denilicek durum kolunun kasını biraz şişirmekle ancak düşünen bir beyni değil su olmuş hamur topağı olmuş bir beyni etkileyebilirsin.
kas yapmak için götünü yırtan arkadaşlarımın %90'ıdır. hatta %90 dedim ki inandırıcı olsun diye yoksa %100'ü.

sonuç: kadınsı emeller edinmiştirler. acıyorum hepsine.

politika sığ.
din sığ.
felsefe sığ.
onur sığ.

kas maksimum.
bi bitin amk.
Yanlış düşünce,şahsen toplumdan saygı görmek için yapıyorum.Kim cılız bir insana değer versin..(ne alaka aq diyeceksiniz ama öyle dünyada her şey maddi olmuş kalbe önem veren yok ben dahil.)
mesela ben, çok aşırı olmasa da fit bi vücudum var. lakin denize girerken sırf vücudumu görmesinler diye sosyal medyaya resim atmamış adamım ben . duş alacakken aynaya bakıyorum mutlu oluyorum bu bana yetiyor.yani gösteriş amacım yok maksat sağlıklı olmak. öyle kasları gösteren ince transparan giysilerde giymem.

ayrıca kosmayida çok severim. koşmak kondüsyona sahip olmak, özgür olmak gibi gelir.
beyninin yuzde sekseninden vazgecen erkektir.
Başka gösterecek şeylerden yoksundur.
mobilya taşımak için yapmayacak heralde.
Oo dombiklere dert olmuş. Michelin maskotu seni.
Limbik sistemi kontrolü ele geçirmiştir.

Malum temel içgüdü; güçlü erkek neslini devam ettirir.
Bazı kısa boylu olanları sporu abartıp yürüyen üçgen peynire dönüyor.
kızlara gösteriş yapmak için kas yapan erkekler vardır kabul ama bunlar bir kız buldukları anda sporu bırakırlar. spora dayalı hayat felsefeleri yoktur. sporda amaçsızlardır. bu nedenle yarın öbür gün evlendiklerinde çoğu sporu bırakır. oysa gerçek vücutçuların hiçbiri sporu bırakmamış. 30'unda da 40'ında da hatta 60'ında da devam etmiştir. tabi ki sağlıklı beslenme, düzen ve sabır ile. bunları yapan adamın da bütün bunları karı kız için yaptığına beni kimse inandıramaz. öyle olsa adam neden 60'ında da vücut çalışsın. olimpiyatlara hazırlananlar o aşamaya kadar çekilen bütün acılara karı kız meselesi için mi katlanıyor yani? yapmayın!

(bkz: erkeklerin kızlar için vücut geliştirdiğini sanmak)