bugün

hoşlandığınız ya da sevgiliniz olan kızdan muntazaman duyduğunuz cevabı belli olan sorudur. istisnasız her ilişkide söylenir, sorulur. kimi zaman kızlar kendi kafalarında yaptıkları ince hesapları uğruna veya sonunu düşünmeden sırf o anı kurtarmak için yaptıkları saçma sapan bir hareketten sonra siz bozulduğunuzu/kırıldığınızı belli edince sorarlar bu soruyu,

zaten bu soruyu sorman için ters bir hareket, hoşnutsuzluk belli eden bir mimik gördün ya da laf duydun değil mi? eh cevabı da belli o halde;

+kızdın mı bana?
-evet

işte bu mucizevi soruya evet cevabı verdiğinizde aniden durum öyle bir tersine döner ki feleğiniz şaşar, o bir hata yapmıştır ve siz hemen ona kızmışsınızdır. zaten hep öyle yapıyorsunuzdur, hiç onu anlamıyorsunuzdur, yazıktır ona ya! bunu haketmiyordur v.s...

ulan hani ben kırılmıştım? beni kızdıracak hareketi yapıp sonra cevabını bildiğin soruyu sormadın mı zaten baştan? e bildiğin cevabı sesli bir şekilde duyunca ne değişti canım benim? cem yılmazın yaklaşımıyla; pınar nooldu?

o yüzden bu hain soruya dikkat sevgili dostlar, bir de başka bir cevap deneyelim;

+kızdın mı bana
-hayır sadece kırıldım biraz

evet, kızdınız ama kızmadığınızı söylediniz. işte o an özürler dilenir, hatalı olunduğu kabul edilir ve sevgilinizin karakterine göre ya size sırnaşılır ya da neşelendirilmeye çalışılırsınız.

tadaaa! olay çözüldü siz ve sevgiliniz sevgi pıtırcığı oluverdiniz.

tüm kadınları temsil eden hayali karakterimiz pınar'a iki çift laf edelim neticeye bağlarken: soruyu soruyorsun, hatalısın, farkındasın yediğin nanenin, sorunun cevabı da genelde halden tavırdan belli zaten. kızdırmışsın işte.
e adam doğruyu söyleyince neden delleniyosun pınarcığım, ne bu yalana rağbet böyle...?

uzun yazı okuma fobisi olanlar için özet: arap saçı çözülür, bu kadınların kafasının işleyiş yapısı çözülmez.

sağlıcakla kalınız...
karşı taraftan
- yooo..
cevabı alırsanız dikkat edin.*
başıma gelen 2 sene evel gelen ve unutamadığım olay. salak bir arkdaşımın <tarih olan> efendim arkadaşla sahilde tuborg yudumluyoruz ben 3 o da 3 tane içtik biraz dertliydik neyse kalktık gidiyoruz işlemedi bize tabi ya da ben öyle sandım . arkdaşımla otobüse bindik başladı gülmeye ama bağıra bağıra sonra sus diyorum susmuyor sus diyorum susmuyor bu bana bi tokat attı efendime söyliyeyim feleğim şaştı.naptın dedim
bana bağıra bağıra
+sen bir rrrspuu g.tversin dedi aynen bunu dedi..
ve tam 10 durak önce indi. bende ondan bi durak sonra indim. ertesi gün sınıftayız yüzüne bakmıyorum dediki ne oldu kardeşim neyin var neyin var
+dedim ebenin .mı var ne demek neyin var madem içmeyi bilmiyosun hayır niye içiyosun
+naptım? dedi
-böyle böyle dedim
ayy dedi özür dilerim kzıdınmı gerçekten kardeşim özür dilerim
+dedim kızdım uzak dur benden dahada aynı yerde bulunmayalım
ve o gün bu gündür konuşmadığım bir insan olmuştur kendisi.
ve şunu anladım hayatında 2 kereden fazla içmeyen adamla aynı yerde bulunma hatta koş ve uzaklaş.
+kızdın mı bana?
-yoo hayır*
+ya doğru söyle kızdın?
-hayır ya kızmadım *
+ya belli işte somurtuyosun kızdın kızdın yaa
-evet kızdım işte *
+ya hep ben sucluyum zaten , hep kızıyosun off lanet olsun sana!
-*