bugün

sevgiyi çiçekte böcekte arayan barzodur,yanlış! çıkacaksın karşısına,tutacaksın kolundan,benim olacaksın diyeceksin! seviyorum bile demene gerek yok,burnun düşse eğilip almayacaksın! veren olursada benim değil diyeceksin! utanmaz arlanmaz adam seninde gururun var,çiçek alarak gururunu ayaklar altına alıyorsun! nadirende denk gelse bu tip barzolar çiçeği verirken dizde çökebilir,püüüü sana.
karşısına çıkıp benim olacaksın demek ile çiçek vermek sadece seni seviyorum demenin iki farklı yoludur. ikisini de seven vardır. aynı duygunun farklı ifade yolları. sevin de ne bok yerseniz yiyin.
bazı ahlaksızlar bazen pırlanta yüzük alıyorlar. al gümüş yüzük neyine yetmiyor. yazıklar olsun bunlara. at eve sik hayvanca gitsin. ne öyle çiçek, yüzük. delikanlı adama yakışmaz bunlar!
barzonun ilahıdır. klişe seven yapmacık adamdır. film izleyip etkisinde kalmıştır, kızlar böyle tavlanırmış diye düşünüp aynı taktiği devam ettirmiştir. yaratıcılık sıfırdır, çicekten etkilenen bir kız bulup mutlu yaşayabilir muhtelemen bu kızda bıyıklı bir kezban olur.