bugün

Su götürmez bir gerçektir. Genelleme olmasın, çoğunluk için geçerli olan bir durum bu. Entrylere bakıldığında 3 satır entry goremezsiniz. 2 satır bile yazamıyor kimisi. Ne bir bilgi, ne bir analiz-tespit, ne bir zeka mahsülü... Hiçbir şey goremezsiniz.
Kezoya not: Şimdi profilime girip 11. Nesil olduğumu gorunce ayar vermeye çalışma. Peşinen soyluyorum. Başka şeylerle gel.
erkek yazarlar her gün sol frame'de genetik, uzay, ışınlanma gibi konuları tartıştığı için doğru önerme. Kızlar sadece futbol, siyaset, din, bekaret tartışıyor. Mallar işte ne yaparsın...
Saçma bir söylem.

Şu sözlükte ben ve olive oyl kadar muhteşem tespitler inanılmaz espriler harikulade entryler giren var mı yok. o yüzden sus bence.
Siyasi bir başlıkta çaktırmadan ruj rengini söyleyen hatun entrysi gördü bu gözler. Ama bence çok üzerlerine gitmeyin am, göt, meme başlıklarını onlar açmıyor sonuçta.
serada yetişen ve düzenli sulanan beynin tespiti. eh, böyle zekadan da ancak fasulye gibi mahsül alabilirsiniz. yoksa nohut mu demeliyim?
Dandik yazarların,
Dandik okuyucuları.

Dedirten saçmalık.

( özüne dön tonton...!!! )
sözlükte kız düşürmenin peşinde olanların ve onları ortaya çıkartmak için uydurduğu asılsız söylenti.
(bkz: kaynak)
(bkz: götüm)
nickaltları ile ters orantılı olan önerme.

entry'leri ne kadar dandikse nick altı o kadar kalabalık amk. sırf kız diye adamlar döşüyor nick altını.

kız olduğunu belli edip nick altı 1 sayfadan az olan varsa zall sözlüğü bırakır amk.
Bi kaci hariç doğru.

Kadınlar yazı yazmaz, aksine uğruna yazılar yazılır....

Kızlar?
Ufffsss snne be grzkalı.s.s.
Sensin dantik. Entrlerimize. Bakmadan önce kendine bak. Diye cevap verilmesi gereken hede.
kızları ayırt etmenize yarayan bir yöntem mı var bana da söyleyin ona göre kız olayım nick altı şart ehehe.
güncel Önemli Başlıklar