bugün

Er geç başarılı olacak insandır. Bir yolda çabalıyorsan fark yaratırsın. Bu sapıklık yavşaklık meriçlik değildir.
Erkek tavlamak için gitar çalmaya çalışan kız kadar aptal değildir.
virtüöz olur. sap virtiöz.
kız tavlamak için gitar satan müzik marketten çalıyorsa sıkıntı büyüktür.
tatlı olan çocuktur.

hele birde uzun saçı, çenesinde sakalı varsa tadından yenmez. kucağına zıplayası gelir insanın yahu.
Kafası o kadar basit çalışır ki kafası çalışmaz.
+kızları alıp gelsene, çocuklarla gitar çalıyoruz, şarap da var.
Kalitesiz, vizyonsuz bir meriçtir.
aklı başına erkek bireydir. her şeyden önce pipisi vardır.
Bi de bunun köpek gezdiren versiyonu var.
buna tav olan kızın da Allah belasını versin yok öyle bir şey.
mal mal tıngırdatmaktan çok daha akıllı bir eylem.

+ akdeeeniiiiiiiiiiz akkşaa.....
- harun çek elini
+ heleee biiirdeeee.....
- Haruuun, adetliyim zaten,karnım ağrıyo. sinirlerim de bozuk. git başımdan harun.
+ tamam, tamam. aman, bıraktım.
..
- ee Harun ne güzel çalıyordun
+ hadi çıkalım, mustafa ile buluşucam.
sen ona küfrederken o yazlık ortamındaki en güzel olmasada, hoş hatunlardan birini götürüyor olacak. * *

not: tabi ki ben de küfür ediyordum azizim...
artık demode olmuş bir iş yapıyordur.

eskidendi o bebişim. şimdi paran olacak ve ağzın laf yapacak.
gitar ile anca sezen aksu şarkısı çalabilecek insandır. bir de akdeniz akşamları.
kız tavlamak için gitar çalındığı düşünen insandan, daha salak değildir.
akdeniz akşamları kelimeleri, ağzından çıkar çıkmaz ağzına kürekle vurulması gerek insandır. ayrıca onu ilter kurcala siksin.
amacına ulaşmak için alında bas gitar çalması geren insandır.
bir gitara tav olacak kızlara kadar düşmüş insandır.
kız tavlayamayınca bu eylemi bırakan insan.
azim ve emeğine saygı duymakla beraber yanlış hesaplama ve planlama sonucu amacından uzak kalacak olandır.
kız tavlamak için gitar alıp, çalmayan birini tanımıştım. Hepsinden daha beterdi.
kız tavlamak için gitar çalıyorsa yazık onun erkekliğine yahu. karakter, fikir, sonracıma ne bileyim, belli kriterleri olmalı bir insanın. insan diyorum bakın, sadece gitar çalıyo diye ona tav olan (hmm tav olmak gıcık olmak gibi oldu sanki) baştan alalım, sadece gitar çalıyo diye ona tavlanan (ıyy bu hiç olmalı be) o kızın da karakterinden şüphe duyarım ben.
gitar çalamayan insandır. amacı böyle bi şey olduğu sürecede çalamayacaktır.
herzaman arkadaş çevresinde buunabilicek insandır..bide o kadar yüceltirlerki kendini ben gitarı bitirdim abi geçen yaz deli gibi kasstım diyerekte imzayı konduruverirler..ne yazık ki ogün sanlisoy 'saydım', duman 'yalan' dan ileri gidenlerine pek az rastlanır