bugün

Hayatımda hiç yapmadığım olaydır.
Hatta bu yüzden; ibne misin? Tepkisini bile aldım çevremden zamanında.
Erkeklere biçilmiş bir rol bu. Koşacaksın kız peşinden. Ama ben koşmuyorum!
uzun zamandır yapmadığım , canımın istemediği şeydir. bi anda geldi böyle bir güncelleme , sürekli olarak kızlar beni beğensin isteği ile ben mi peşinden koşacağım? ya da niye bu kadar basit işleri uğraştırıyoruz vb. diye diye düşünmekten ya millete çoluk çocuk diyorum ya da işte masumlar diye uğraşmak istemiyorum derken baya baya saldım kendimi bu konularda.

bne koşmayayım onların peşinden ya da onlar benden yana koşmasın , efendi efendi oturup konuşup bi anda olsun bitsin.
sırf bunun için arkadaşlıklarını bitirenler var sonunda da hep pişman olurlar.
ALFA erkek koşmaz,koşturur.
ezik ve pısırık erkeklerin yaptığı olay.
Sözlükte aktif olarak yaptığım eylem.
Doğrusu (bkz: karı kız peşinde koşmak)
işe yaramayan bir yoldur. Evet.
Caiz değil.
Kismette kim varsa o olur.

Elalemin kızına umut vermek doğru değildir. Rahatsız etmekte ayrı bir Karaktersizlik örneğidir.
sabah namazına kaldırmaya çalışan ev abisine sktr çekmek. sabahın 5'iydi...
Kızların hosuna giden eylem. Bazıları mesela kizların egosu şişmesin die yapmaz. Bazıları aşırı yavşaktır.
aslında boş olan eylem ama eğlencesine olabilir .
tipiniz düzgünse işe yarar. yoksa tacizci damgası yersiniz. tipe göre şerbet verir türk kızı.
bir başkası için (bkz: otobüs peşinden koşmak)
Satranç bilmeyen erkeklerin, yaratıcı olmayan ilgilenme biçimidir.
söz konusu hatunun kabiliyetiyle alakalı hadise.

(bkz: koşana değil koşturana bakmak)
bir tür spor.
kizin ve pesinde kosanin kondisyonuna gore suresi degisen eylemdir. kondusyon onemlidir,zira sonraki safhalari da etkiler.
(bkz: kacan kovalanir)
türünü devam ettirmek arzusuyla yapılan eylem.
çerkezden karını,
azeriden malını,
türkten karını koruyacaksın
atasözünden de anlaşılacağı gibi türklerin ata sporudur.
işi gücü gezmek olan adamın mutlu bir soğan yeme (soğan vajinaya benzermiş) isteğidir.

(bkz: soğan vajinaya benzer)
Kimine göre yaşamın amacı,
kimine göre zevk aracı,
kimine göre hobi,
kimine göre saçmalık,
kimine göre olmassa olmazı
vb... *
(bkz: sikinin gösterdiği doğrultuda ilerlemek)
piyasa yapmak olarak da kullanılır. bir erkeğin kız peşinde koşması normaldir, erkek peşinde koşuyorsa vardır bir anormallik. (bkz: ibnelik)
ata sporudur. genelde engelli koşu şeklinde icra edilir. sayısızca katılımcısı bulunur. podyumda birinci gelen en güzel kzı, derece yapanlar ise en güzel kızın ekürilerini paylaşır. rekabetin doruk noktaya ulaştığı ender oluşumlardandır.