bugün

öyle sanılıyor da olabilir.
abla kartlaşınca küçük kız kardeş millete daha taze gelir. belkide bu yüzden güzel görünür ama işin aslı öyle de olmayabilir. evet! küçük kız kardeşler ablalarına göre daha güzeldir.
(bkz: boynuz kulağı geçer)
Ilk atış her zaman karalamadır, 2. Yaptıgın hepsinden daha güzel olur.
her zaman geçerli olmayan önermedir.

(bkz: ben yandım siz yanmayın)
lisede benim çıktığım kız sınıf arkadaşımdı. benim sıra arkadaşım da yarin ablasıyla çıkıyordu ve tarafımca kabul görmüş gerçek.
sübyancı düşüncesinir.
yaprak dökümü oğuz bu yöntemle kız bulmuş ve başarı merdıvenlerını hızla tırmanmıştır.
(bkz: kardashian sisters)
(bkz: leyla ile necla)doğrudur.
genelde küçük olan kardeşler daha güzel olur hele arada bir 3. de varsa o en güzelidir çünkü 3. ustalık eseridir. iş ögrenilmiş teknik kapılmış ve tecrübe konuşmuştur.
kız kardeş iyidir.
ebeveylerin daha profesyonelleşmeiyle alakalı olabilir.
Farketmez denilen durumdur. Sadece kardeş arası çatışmadır. Bize göre nefes alsa yeter yani.
annenin yumurtaları anne daha kendi annesinin karnında bir embriyoyken oluşmaya başlar. o yumurta dölleninceye kadar bir spermi bekler. anne kaç yaşında hamile kalırsa, yumurta da o yaştadır.
yani şimdi kardeş aslında daha yaşlı, daha çok zarar görmüş, belki de birkaç önemli ya da önemsiz kromozomunu kaybetmiş bir yumurtadan oluştu. nerde hani güzellik? hoş bir şey değil bi kere! kromozomları kötü bunun, güzel olsa ne yazar*!!!
ailede en genç yumurta ben idim, 34 yaşında bir yımırta*.
genelleme yapılamazdır, değildir. lan bizim komşunun küçük çocuğu * darwini kanıtlıyor resmen. ablası daha güzel.
ablalar eskiz çalışması oluyorlar, ondan.
(bkz: ustalık eseri)
doğru olan önermedir. fizyolojik olarak daha olgunlaşmamış ağacın meyvesi ham olur.
eğer aradaki yaş farkı fazlaysa abla daha kart kardeş de daha çıtır geldiğinden böyle bir değerlendirme yapmak mümkünüdür.