bugün

Hakkında söylenen bunca şeyden sonra normaldir. Herseye alet oldu kızcağız lan zalımlar.
üzücü bir durumdur.
kız kankalarım daha samimi gelir.
kızlarda olduğu gibi erkeklerde arkadan konuşan ve kıskanan var amk.
en yakın kankam kız olduğu için beni çok üzerdi.
(bkz: tövbe de lan)

o hayırdan habersiz, o zibidi, o pis kişi... kim olduğunu zannedip öyle bir halt etmeye kalkıyor?! zerre umurumda değil onun yapması gerekenler ve onunla güleceğimiz, eğleneceğimiz ve yeri geldiğinde ağlayacağımız daha nice günler var. olur da olursa böyle bir adilik o hayırdan habersiz muhtemelen unutmuş olsa da ona sözüm var. hiç üşenmem peşinden giderim. ya kayıt düzeltme ya da kayıt yenilemek için.

çünkü dediğim gibi dünyada yapması ve yaşaması gereken çok şey var ve iletişimimiz kopuk olsa bir süredir, bu durum üzse de beni derinden ne yazık ki değiştiremeyeceğim bir gerçek var. o mutlu olmayı ve iyi şeyler yaşamayı gerçekten hak eden birkaç insandan biri.

gece gece birkaç sebeple can sıkan ve okuyana ileri geri sövmeye iten bir yazı.
özellikle uludağ sözlükte başına gelen onca şeyden sonra depresyona girip intihar etmiştir.
yaptığı tüm fedakarlıklara rağmen hak ettiği değeri görmediği için üzüntüden kanser olup, ölmüştür.
insanı derinden üzer. Sen onun Vücudundaki deliklerin her biri için ayrı ayrı hayaller kurdun ama o deliklere artık solucanlar böcekler girecek. Ne acı!..
başına gelen bunca şeyden sonra umarız ki ruhu artık huzur içindedir. allah rahmet eylesin.
Bir tarafının hep boş kalması demektir. Yerine kimseyi koyamamak, kimseyle onunla olduğun gibi olamamak, bir daha kimseye derdini o kadar açamamak demektir.

Herşeyim dediğim ciğerimi bilir dediğim insan uzakta hem de 9-10 saatlik bi mesafe de. Yanımda olduğu zamanları özlüyorum. Öldüğünü düşünemiyorum hatta düşünmek dahi istemiyorum.
can yakar.
ben bu sözlükteki kız kankalı başlıklardan bahsediyorum. kız kanka derken kız kanka demek istemedim.
Kız kanka ile başlayan başlıkların son bulmasının ilk ayağıdır.
(bkz: böyle olacağı belliydi)

Çok çekti çok.