bugün

başıma bir kere gelmiş olan durumdur. kanka değilde sınıf arkadaşı. onların sırasının önündeki pencereden aşağı bakarken bunlar benim kaseyi yorumluyorlarmış meğer amk. ben anladım sonra duymamazlıktan geldim. sonra gideri var ama dediler. ulan bi tuhaf oldum. döndüm baktım gülerek. onlarda ne oldu dedi. bende bana mı seslendiniz dedim, yok dediler. ulan bir hafta götüm havada gezmiştim.
Niyeti bozduğunu gösterir.
açık sözlüdür. helal olsun. evet.
(bkz: you have to go)

Kırk karakter sınırlaması sebebiyle böyle.
Şok edici gelişmedir. Evet.
O an şaşkınlığa uğratacak olan durumdur.
"senin de yoklukta giderin var he." şeklinde cevaplanabilecek deme eylemi.
akabinde sen bi de iş üstündeyken gör. denip, denenebilir.
Diyebilir giderin var demesi koca istiyorum gel beni al demek gibi bir şey değildir. Sohbetin konusuna ve size göre anlamlandırılabilir bu cümle. Eğer kız konularında kendinize güveniniz yoksa ve arkanızdan bir itilmeye ihtiyaç duyduğunuzu anlamışsa ''Kanka senin de giderin var'' deyip destek vermek isteyebilir. Veya sevdiğiniz kız başka erkeklerle ilgilendiğinden öz güveninizi yitirmişseniz ''Kanka aslında senin de giderin var'' diyebilir. Bunda sorun yok. Mesela genelde kız ve erkek arasında çıkan kavganın nedeni de kızın genelde her durumda arkadaşını destekleyip aynı desteği erkek arkadaşından görememesidir. Mesela siz şu çocuk çok tipsiz deseniz gidip de ''Kanka sen de abarttın taş gibi çocuk'' demez genelde hiçbir kız. Ama kız ''Bu kıza da çok uyuz oluyorum tipsiz ya'' dediğinde ''Yo bence o kadar da değil güzel kız aslında.'' demeniz karşınızdaki kızın sizden ışık hızıyla soğumasına neden olabilir. Durduk yere sizi süzüp ''Kanka aslında senin de giderin var.'' demediyse çok da bir şey aramayın altında.Gerçek anlamda kankaysanız tabi.