bugün

kiz arkadasinin fortlanmamasi icin kendini siper eden erkegin cabasidir. Ama otobuste yada sirada igrenc bi goruntu olusturuyorsunuz forttan kurtulmaya calisan cift.

edit: imla.
bizzat fortlamakla sonuçlanandır.
(bkz: yabancıya gitmesin)
türk insanına özgü koruma yöntemi zira başka bir millette böye şuursuzca fortlama isteği zannetmiyorum ki olsun.
türk insanına özgü şükela davranıştır. ayrıca bu sadece otobüste metroda olan birşey değildir. misalen bir ortama girildiğinde hiçbir şey yapılmasa bile önden yürüyen sevgilinin omzu tutulur.

--spoiler--
bu yengeniz olur akıllı olun lan
--spoiler--

mesajı verilmeye çalışılır.

kalabalık toplu taşıma araçlarında ise mecburidir. eğer ki erkek hafiften coşkun değilse bu durum onun için normaldir ve yapmalıdırda. yok eğer zaten fortlamanın fırsatını kolluyorsa bu kaçırılmayacak fırsattır. içinden mütemadiyen;

--spoiler--
iyi ki de binmişiz la, kaç aydır yapamadığımı 2 durak mesafesinde hallediyoz yihaa!
--spoiler--

tarzı bir tatmin mekanizması geliştirecektir kendince. bir de iki de bir soracaktır sevgiliye;

-tatlım rahat mısın?
+rahatım hayatım ya sen?
-hemde nasıl bir bilsen...
Gereklidir. Ne yapalım amk iğrenç görüntü diye bırakalım siksinler mi kızı yanımızda. sizde Bir yere sürülecek akıl yoktu neydi o.