bugün

ne ekonomiye ne de sevgilisine yararı vardır. o senin ileride boklu donlarını yıkayacak ama senin yaptığın şeye bak. yazıklar olsun.
"günahını alma kanka belki iyi biridir" demek istediğim hede.
parasının marjinal faydasını iyi bilen erkektir.
kiyacak parasi olmayan okuzdur.
herkesi zengin sanan öküz olmaktansa, pahalı hediye alacağım diye kendini yormayan öküz olmak iyidir. al bi çiçek tamam la işte. ne tartışıp duruyonuz. zaten kız illa pahalı hediye diye tutturmaz. tutturuyosa koy cami avlusuna belki zengin biri bulur.
parası var da harbiden kıymıyosa öküzdür.
birde şöyle birşey var, geçen gün çiçek sepetinden çiçek gönderdim sevgiliye, ama 56 tl en ucuz gönderim bedeli. ne koydu bana sen biliyo musun.. bi çiçeğe 56 tl ya, gönlünü almak için. 10 tane gariban doyar o paraya. sonra paraya kıyamıyo oluruz. böyleler üstadım bunlar.
ne alsın arkadaş? giyim alsan hiç anlamam. çiçek demeyin, çiçekten anlamadıgım için ben değil bitkiye, ota bu kadar anlam yüklediginiz için ineklik sizde derim, kolyeymiş, oyuncak ayı tarzı garip şeylermiş, parfummuş gibi klişe hediyeler de almaycagımıza gore; ne alalım?

ön edit: ciddi soruyorum ne alalım konusunda. özellikle "kız" kelimesini geçiren tum baslıklardaki tum entrylerimi takip edip oylayan gizemli arkadaşa soruyorum, ne alayım? ne soylerse onu alıcam.
o hediyenin çeşitli şekillerde bir geri dönüşü olabileceğinden biraz ümidi olsa neler neler alabilecek öküzdür. ama yurdum karıları hediyeyi alıp karşılığında bir şey vermeyince hediyeye verilen para da çöpe gitmiş oluyor haliynen. itiraf edelim gençler durum böyle yani.
sevgisini veriyordur. bazı şeyler parayla ölçülmez.