bugün

kız arkadaşına 1 sana 2 denilesi olay. dünden beri kafamızı ziktin. ilk olarak siz başlatmışsınız sonrada hakaret etti demişsiniz. kusura bakmayın da yazar yerinde olsam ne özür dilerim gidin nereye baş vurursanız vurun derim. ortaya bir çalışma çıkarmış birine kalkıp şöyle şöyle mantık hatası var demek yerine özelden mesaj atılabilirdi. bunu düşünecek kadar beyin yoksa lafı da yemeye hazır olun ki gayet güzel yemişsiniz. açıklamasın dada gayet net aaçıklamış adam. örnek hani burada de da ki leri takip ediyorsunuz ya işte onun gibi bir şey kız arkadaşın densizlik yapmış lafı yemiş bunda bir şey yok. kusura bakmayın ben buna benzer bir olayı resim sergimde yaşadım ve ziyaretçiyi resmen ensesinden tutup taksimin sokağına iteledim. kimsenin yaptığı çalışmayı ulu orta yüksek sesle eleştiremezsiniz. ilk olarak eser sahibini özelden yada tüzelden uyarırsınız baktınız cevap yok ondan sonra üslubuna uygun hareket edersiniz. Nedir bu densizlik adamın profil sayfasında alanen eleştiride bulun sonra adam birde mantıklı açıklamasını yapsın hala özür dilettim diye övünün kusura bakmayın gerçekten yazarın erdemli hareket etmiş kendisini tebrik ediyorum.

not: yazarı tanımam etmem ama size inat adamla tanışıp destek olacağım.
Küçük kıyametten sonra koptum. Yav he he denilesi açıklama.
Kızın profilinde koskoca single yazıyor.

kız arkadaşına sövüldüğüne emin misin?
Yazar burda kız arkadaşı olduğunu belirtmeye çalışmış.
Yazar burada sozluk hesabı almış. Reklam yapıyor aklı sıra. Ya da kankasi vs.
Başka yazdığı bir şey yok.
Yazarda Yazar olsa kiytirik kitap yazmış havalara bak ya.
Bu kadar yazıyı üniversitede okumadım ben. Evet.
Lan bizene yeter...
kız arkadaşına bir, sana iki.

roman yazarı bey haklı amna kayyum.
kitap yazarının hoş görüsünü gösterir.

başlığı açan yazar arkadaşa not;

dün de belirtmiştim.

dostum

kız arkadaşını gözden geçirmelisin. hatta bu kız arkadaşınla kitap ve kitaplar yazarlar hakkında konuşmayı tekrar gözden geçirmelisin. yoksa edebiyat dünyası senin gibi bir okuyucuyu kaybedecek.

bu durumda en çok başlık sahibi arkadaşa üzüldüm. cidden tek üzüldüğüm konu bu.

Öyle kız arkadaşım olsa sabah akşam döverim len. Hadsize bak sen. Rezaletmiş. Bag hele bag.
Özrün adı geri vites olmuş. .
maşallah yenge de erik gibiymiş.