bugün

baktınız kız arkadaşı olmayan bir erkek, bir arkadaş, bir kardeş var ortada. sürekli şikayet ediyor, ''benim neden kız arkadaşım yok'' diye. o zaman ne yapıyorsunuz ? hemen kolları sıvayıp, dilinize pul biber sürerek teselli sözlerine başlıyorusunuz. mesela, ''kızlar da sıçıyor dostum, düşünsene bir kızı sıçarken ? hele birde yaz sıcağında sıçtığını düşün, göğüslerinin arasından akan teri bir düşün hele'' diyerek tesellinin kralını verebilirsiniz. ha teselli ettiğiniz kişi aşırı abaza ise, onun teri veya boku olayım diyebilir.
''olum sen seçicisin her kıza bakmıyosun o yüzden böyle, yoksa şimdiye bu işin ordinaryusu olmuştun.'' gibi beyaz yalanlar söylemeye neden olan durum.
kuku dediğin nedir ki süleyman yaaa. bırak abi onlar kaybeder. evet abi kesinlikle sen hakediyorsun bunu.
aman abicim yaa boşversene kukuyu bu kadar büyütme. eki eki eki bende seni seviyorum süleyman abi.

kadını salt cinsel nesne olarak algılayan arkadaş telkini.
ya sen herkesin gözünde çok tatlı ve çok komiksin (!) kimse sana o gözle bakmıyo ama sende ne cevherler var (!) ah bi bilseler..