bugün

istanbul'da sırf yakın mesafe gidecek diye taksisine başta kendi rızasıyla aldığı müşteriyi arabadan zorla atmaya çalışan taksici dangalağın ta kendisidir. bir kadını günün ortasında mağdur ettiği yetmiyor gibi bir de ayı ayı bağırıyor. ülkeden uber'i yollarsanız böyle adi insanlara da meydanı bırakırsınız. videoda işine gelmeyince benim değişim saatim gelmiş yaaa diye çıkışıyor. ardından videonun 30.saniyesinde içinde yalancılık barındıran o haklıyım ben ya bakışını atıyor. kadına insene arabadan diyor gitmiyorum diyor. kadın da sonuna kadar hakkını savunuyor ve polis çağırıyor bekleyeceksin diyor taksiciye.
artık nereye gideceğimize de taksiciler karar veriyor helal olsun mis gibiyiz. ülkeden herkesin memnun olduğu afrika avrupa ülkelerinde yaygın olarak kullanılan kaliteli hizmeti benimseyen uber yollanıyorsa; ağzı leş gibi sigara kokan, vücudu terden yağdan parlayan burnunun direğini kıran, küfür etmeyi kendine hak gören, müşteriyi canı isterse alan canı isterse almayan arabadan atan, yolculuğun sonu sanki meyhaneymiş gibi giyinmekten aciz insanlara da bir çözüm bulunmalı.
https://www.youtube.com/watch?v=GdxdSNmmqSo