bugün

boy kompleksini kamufle etmeye çalışan erkektir. lakin yanlış yoldadır.
atom karınca izlenimi verirler. yanlarına uzun boylu ve kas yapmış biri geldiğinde bütün havaları sıfıra inecek olan kişidirler.
o boyla, o vücudu yapınca kollarda yanlarında birleşemeyince, çaycı hüseyin misali yürümeleri vardır ki harika bir izlenim verir size.
benim hocamın maşallahı vardı. kravatını takıp yakasını düzeltemiycek derece kaslıydı kolları. her denk gelmem de 'hayvan gibiyim yaa, yardımcı ol bana evlat' derdi. *
zihniyet olarak uzun boylu olduğu halde vucut geliştiren erkekten hiç farkı yoktur. boy uzunluğu herhangi bir uzvunu geliştirmeye çalışmasıyla ilintili olamaz. eleştirilmesi gereken bir şeyin geliştirilmesi olmamalı, sadece bir şeyin geliştirilmeye çalışılıp diğer şeylerin önemsenmemesi olmalıdır.
siikim kadar boyu var türlü türlü huyu var.
vücudu şişdikçe, daha da kısa görünecek olan insandır.
küçük yaşta vücut geliştirmeye başlamış erkektir. vücut geliştirme sonuncunda boy uzaması durmuş olan insandır. *
spor yapmanın erdemiyle vücudunu geliştiren güzelleştiren kişidir. e tabi sen vücutçuyu bulk dönemindeki haliyle değerlendierecek kapasitedeysen, adam ne yapsın?
boydan kaybettiklerini düşündükleri karizmalarını hayvani bir vücutla toplayabileceklerine dönük olan ümitleridir aslında. bu arkadaşlar özellikle de ergenlik dönemlerinde vücut geliştirme salonlarından dışarı atamazlar adımlarını. o göğüsleri sertleşmeye, büyümeye başladıkça, göbeklerindeki baklava dilimleri belirginleştikçe daha da büyük bir tamahkarlıkla çalışmaya devam edip en sonunda da kendilerini tanınmaz bir hale sokuverirler.

yürürken incelendiklerinde, koltuk altları ve taşakları sanki pişik olmuş gibi söz konusu bölgeleri birbirlerine temas etmesin diye kol ve bacakları ayrık bir şekilde yürüdükleri, saçlarını eskilerin tabiriyle tavuk götü şeklinde kestirdikleri, bununla birlikte ani boyun hareketleriyle saçlarını her daim salladıkları gözlenecektir.

bütün varlık sebepleri ve hayata karşı olan duruşları boy kompleksi üzerine şekillenmelerine rağmen boy mevzuunu takmıyormuş gibi yapıp eziyetlerine acı katarlar.
(bkz: birazda beynini geliştirsen diyorum dostum)
(bkz: cep herkülü)
herkes gibi insandırlar, vücutlarını biraz olsun şekle sokmak isteyen diğer insanlardan hiçbir farkları yokur. faşizan düşüncelerle "kısa boylu erkekler falan da filan eki eki eki" şeklinde entry giren dingil yazar tayfasından çok daha erdemli ve nitelikli insanlardır.
bide atarlı olmuyorlar mı bunlar böyle sert bakışlar falan..canlarım benim ya.
yapmasın, etmesindir.
çünkü sadece kısayken en azından tatlı, efendime söyleyim şirin bir yanı varken dönüşüme uğrayıp üstten bastırılmış izlenimi uyandırması pek hoş gelmiyor göze.
naçizane fikrim yani aa bi' şey mi dedik abi vurma gözünü seveyim!
(bkz: şahdın şahbaz oldun)
(bkz: sünger bob)

buna benzer.
bunların bi de o boyla sivri burun ayakkabı giyen modelleri vardır palyaçonun önde gideni.
Boydan kaybettim bari vücuttan kazanayim düşüncesine ev sahipliği yapan erkektir. Kimileri onu bile yapamiyor.
pek yakışmaz ama orta boylu olup vücut geliştirirse offf..
yanlis yapan erkektir. bb ye degil fitnessa ve boksa yonelmelidir. kas kutlesi kazanmaktan ziyade atletik bi vucut onu daha seksi yapacaktir cunku.
Güzel bir yanı yoktur ve iticidir.
(bkz: turabi çamkıran)
cep herkülüne dönüşecektir.
vücut geliştirme yerine crosfitt falan yapsın yağ yaksın fitness yapsın kas yerine yağsız ve fit bir vücut daha iyi görünür.
ortalıkta fasulye sırığı gibi gezinen erkeklerden daha seksidir.

kendisine laf atacağınıza kaldırın o kuru kıçınızı da spora başlayın. o değnek vücudunuzu bir şekle sokun. kıskanç herifler ya.

biz bayanlar olarak takdir ederiz bu erkeği. diğerleri boyuna güvenip etrafta sırık gibi gezip göz zevkimizi bozuyolar sadece.
Kendini iyi hissettiği şeyi yapmaktadır. Sana ne amk. Aşağılık psikolojinizi başka yerde tatmin edin.

Not: 193 boyunda 85 kiloyum.
Ninja kaplumbağadir. Severim onları.