bugün

(bkz: hangi oje yakışmaz ki kız sana)
kaçan çoraplara kaçık ilerlemesin diye sürüldüğünde çorabın deseni gibi durur. *
elleri, ayakları en şahane gösteren oje rengi; vazgeçilmezim...
birçok farklı tonu olan ojedir.sırf iddaalı diye sürmekte çekiniyorum.onun yerine bordo ve fuşyayı tercih ederim.ve ve ve mümkünse esmer tenli bağğyan arkadaşlar sürmesin şu ojeyi, esmer ellerde kırmızı oje tecavüze uğruyor sanki.beyaz ve pambık kıvamındaki ellere yakışır en çok, ve gül tırnaklara.
(bkz: kırmızı oje takıntısı)
baştan aşağı simsiyah giyinip koyu bir makyaj yapıldığında insanı tanrıçaya dönüştüren ojedir.
fahişe işi.
siyah ve beyaz oje varken, ancak dış kapının mandalı olabilecek ojedir. gereksizdir, iticidir.
bir kadının olmazsa olmazıdır. kırmızı oje, her kıyafetle giden tek oje rengidir. kırmızı oje tırnaklara asillik katar, en çirkin tırnağı bile güzel yapar.
ayak fantezisinin vazgeçilmez unsurlarından biri.
hangi oje yakışmaz ki kız sana.
bir eli en çirkin gösteren ojedir.
kullanışlı olmayan abes bir renktir oje için.
modası asla geçmeyecek her renk kıyafetle uyumlu kadınların vazgecemecegi makyaj ürünü.
(bkz: candır o can)
kötü oje. bende hiç iyi durmuyor. ibneye benziyorum. erkeğim diye sanırım.
elleri daha beyaz gösteren oje.
esmer kadınların tercih etmemesi gereken oje. yakışmıyor, boşuna zorlamayın.
kırmızı rujla kullanıldığında daha çekici oluyor. esmerler kullanmasın ama, yakışmıyor.
beyaz ellere sahip olan kadınlar bu ojeyi sürdükleri zaman o eller tanrıçanın elleri gibi oluyor. efendim hastasıyız.
tek rakibi siyah oje olan kimi bireyde fetiş objesine dönüşmüş tanrının kadınlara ve erkeklere en büyük armağanı.
en güzel kozmetik ürünü.
sürmesi diil de silmesi bi derttir bilader, o kenarlarda kalan kırmızı kırmızı lekeleri
çıkarmak ölüm gibi yahu...

edit: noktalama
güzel ellerde hoş duran bir renktir.
minik elleri olan bayanlarda bordoya yakın olan tonu hoş gider.
elini yıkadığında parmaklarına doğru akan ojedir, düzgün sürülmezse hataları çabuk gösterir.