bugün

aslında kemal kılıçdaroğlu'nun halkın duygularına tercüman olması olacaktı lakin başlık sınırından mütevellik kısaltılmış hali bu oldu. ben böyle yazdım ama siz bunu dediğim gibi okuyum.

şimdi şöyle oluyor; kemal kılıçdaroğlu'nun her gün babalarımızın televizyonda haber seyrederken ettikleri küfürleri miting meydanlarında seslendirmesiyle oluşan durum.

düşünüyorum da akşamları haberleri izlerken babalarımızla birlikte hep memleketimizin içine düştüğü bu içler acısı duruma getirenlere küfürler etmiyor muyuz? ediyoruz.

eh kemal kılıçdaroğlu da bunu miting meydanından dile getirdi. bu lafı tayyip erdoğan'ın çiftçiye dediği ananı da al git lafıyla karıştırmamak lazım. zira ananı da al git lafı başbakan tarafından masum bir çiftçiye söylenmişti. akşamları haber seyrederken hiçkimse çiftçiye küfür etmez ama ülke yönetenlere küfür ederler.

hem halk adamı halk adamı diye tutturdulardı bilyorsunuz bazı çevreler. bakın işte kemal kılıçdaroğlu da tam bir halk adamı olduğunu gösterdi. halk küfür ediyor kemal kılıçdaroğlu da küfür ediyor. bu zamana kadar tayyip erdoğan küfür ediyor halk adamı diye kafa siken arkadaşlarım kemal kılıçdaroğlu küfür edince neden birden temiz aile çocuğu oluverdi?

yer miyiz lan biz bu numaraları ha yer miyiz?