bugün

kılıçdaroğluyu tutmam lakin adam, akpnin oynadığı oyunları anlamaya başladı.

başkanlık sisteminin arkasında monarşi var. doğru demiş. ben RTE ye itaat etmem. benim gibi düşünen 20-30 milyon ( eminim daha fazladır) bulsam. bizler de kendi aramızda bir bey seçeriz. kim kazanırsa ona itaat ederler.
ağzından bal yerine -kan- damlamak. kansız kalmış demek ki acil kana ihtiyacı var.

milleti galeyana getirmek. kışkırtmak. gaz verip milleti sokağa dökmek. huzuru bozmak. anarşiyi siyasete alet etmek. siyasi olarak gözdağı vermek. siyasi çaresizliğini, hezeyanlarını, tehditlerle bastırma çabası. kabullenememe. siyasi fesatlık başka bir şey değil.

aslında mecliste gerekli çoğunluğun sağlanmadan hukuki olarak başkanlık sistemine geçilemeyeceğini biliyor. mevcut durumun bi nevi fiili bir başkanlık anlamına geldiğini de görüyor. bu yüzden bağrınıyor, yırttırıyor ortalığı.

şimdi hanımfendiler alınmasınlar lütfen. kan, kancıktan çıkar. bir kancık el marifetiyle parti başına gelen birinden başka bir şey zuhur etmez zaten. siz siz olun, yüreğindeki kanlı fesatlığı ağzından, kan kan kan diye kusanlara aldanmayın sakın. yarı yolda kalırsınız. meydana yiğitler çıkar, kancıklık yapanlar, meydanı gördümü ardına bakmadan kaçarlar.

o kadar meraklıysa çıksın önce kendisi meydana, meydan da --erkek-- görsün.
gene haklı diyorum. bölüm sonu canavarına karşı çıkıyor adam.

ulan bu canavar halen benim dediğim olacak diyor. sen kendini ne zannediyorsun? demezsek durmaz.