bugün

son kelimesi 'sıçtı '' oarak değiştirilmesi gereken , ergenekon destekli klasik bay kemal beyanatıdır.

sıç sıç sıva bay kemal. 13 tane askerimiz şehit olmuş, sen hala git ergenekoncuları savun. askerler içerdeymiş. nasıl yani ya! bir genel başkan bu kadar mı cahil olur. bu kadar mı kendini kasetle getirenlere bağlı kalır. kimbilir sayın bay kemal , belkide ssk ya doldurduğunuz pkk lılar tarafından desteklenen bir saldırıydı bu. çatışma bittikten sonra olay yerine 1 saat sonra gelen helikopterlerinde mi morali bozuktu. ama 2 gün önce düşen eğitim uçağındaki pilot canı pahasına uçağı hangi moralle sivil halka zarar vermemek için denize yönlendirdi. o şehit pilot un morali vardıda çatışma alanına geç gönderilen helikopterlerin komutanı nın morali mi bozuktu.
artık ergenekonculara şakşakçılık yamayı bırakın.
Hükümette olan akp ama şehit cenazesi geldiğinde dahi artık ana muhalefet partisini eleştireceğiz, çünkü tsk ana muhalefet partisinin elinde, çünkü mit chp'nin elinde. Bana ssk'ya pkklıları soktu diyenlerden bir tane örnek göstermelerini söylüyorum, haa eğer diyorsanki habur'da ki teröristleri kılıçdaroğlu ülkeye soktu, ben susarım arkadaş.