bugün

bugün hastanede tanıştığım hasta yakını tunceli`li amcanın savıdır. *
hasta yakını değil hastanın ta kendisi amcamızın yorumu.
çamur atmak için bir tanıdığım dedi ekolü. sonra da ben öyle duyudum deyip işin içinden sıyrılmak.
uludagsozlukte Ergenekon haberleşme portalıymış. bunu ben uydurdum kendi kendime.

(bkz: sevdim beni bir kere başkasını sevemem)
oyuncakların artık biraz el değiştirmesi gereksinimi ile doğru uuser kişisi olabilecek içimizden biri,
o bir halk kahramanı,
o bir lider,
o bir gerçeklerin kanıtlayıcı yüzü,
o bir halkın dili,

o bir, ki, üç kemal kılıçdaroğlu. ne el oğlu ne amerikan oyunu!
usa derin dış politika masası, bu tarz bir hata yapmayacağından yersiz bir paranoyadır.

kendilerinin, bu tür müdahaleleri şansa bırakmadığı, tarihi bir gerçektir.
(bkz: şimdi playstation 3 de)
sonuna kadar katıldığım düşüncedir. kılıçdaroğlu yıldızı bir anda parladı herkesin sevgisini kazandı ve yarım asırlık baykal bir kasetle yıkıldı kılıçdaroğlu malkoçoğlu oldu yapmayın efendiler yine biri bizi yönetmek için düğmeye bastı demedi demeyin.
(bkz: nintento karakteri olarak rte)
amerikan oyunu olmayanı mı var amına koyayım amca hatta senin de amına koyayım diye yanıtlanması gereken amca.

özellikle partisi daha hiç seçimlere girmemiş efendilerin amerikanya kucaklarında oryantasyon eğitimi yaptıklarını da görmüşken bu ülke; ama değişti be abi çok değişti elin neoevangelistinden eğitim alınca, yalan mı?
görsel
( (bkz: saçmalık) olayların akışını takip edenler bunun bir amerikan oyunu olmadığını daha net göreceklerdir.. eğer sayın baykal geri dönerse bu bir amerikan oyunudur derim.