bugün

Bazı telefonlar kılıfsız daha güzel görünür. Ama kılıflar düşüşteki darbeyi azaltacağı için kullanmak daha akıllıcadır. Havalı olmak için telefondan olmayın yani.
Telefonun düşüp kırılması zerre umrumda değil, anında yenisini alırım zira para bok bende coolluğudur.
Hic bir telefonumda kilif veya kirilmaz cam kullanmadim. Yolda yururken bile telefon oynadiginizdan dusuyor o telefonlar. Insan gibi kullanmali.
Düşür gör ebenin büllüğünü.
iphone 5s telefonuma iki senedir zırh gibi bi kılıf takıyorum. Çıkarınca telefon çok zarif ama takınca araba tekerlerinin altına konulan takoz gibi. Bir kaç kere denedim kılıfsız kullanmayı. Bir keresinde kılıfı çıkarıp okula gittiğim bir gün ders bittiğinde cebimden çıkarırken düşürdüm. iki damla yaş aktı gözlerimden. Eve gidip hemen taktım kılıfı. Bir kaç ay sonra yine heves ettim. Çıkardım zırhı. Evden çıkarken yine düşürdüm ve koruyucu ekran boydan boya çatladı. Bir avuç gözyaşı doldu elime. Onu çıkarmadım en azından. Geçen yine heves edip çıkardım. Yine düştü. Oturup ağladım çocuklar gibi. Zırhı takınca hiç düşmüyor.