bugün

Genelde küçüğün biraz büyüğü makbuldür.
bırak kucuk kalsın boyle daha sevimlidir.
sene: 2008.
yer: bükreş.

aylardan temmuz, günlerden cumartesi. saat gece yarısını geçmiş. bükreş sokaklarında dolanıyoruz 3 arkadaş. hafif alkollüyüm fakat serin hava dolayısı ile üşüyorum.
biri yanaştı yanımıza. ''zbrakoje droşezni prograj'' gibi bir şeyler söyledi. ''hacı hayırdır?'' diyebildim. ''türçiii? vay türçiiii'' dedi. ah dedim amına koyayım bir sen eksiksin.

zaten birkaç saat önce çok pis ütülmüşüm pokerde. sanırım beni araya aldı ibiş rumenler. 8 rumenin arasına oturdum kek gibi. 200 dolarımı iç ettiler.

her neyse, bu olaydan dolayı canım sıkkın. eleman geldi ''esrar va esrar. esrar siz istiyor?'' diye sordu. yok dedim hacı, istemiyor biz. sigigit.
bu hala ısrarcı. arada küfür ediyor falan. diyor karı var karı. karı çok güzel karı.

bizimkilere dedim, ben karıya gitçem amk. zaten sinirlerim bozuk. bari hıncımı çıkarayım. tamam la sen gidersen biz de gideriz dediler. elemana dedim gel la buraya ibiş.
geldi hemen. dedim götür bizi buranın en sağlam mekanına.

bir yere gittik. ara sokaklarda. mekan güzel. hatunlar da çok güzel. ama pahalı. pazarlık yaptık falan olmadı.
her neyse, aldı bizi başka yere götürdü. taksi parasını verdik, dedik taksiye, sen bekle, biz çıkınca bizi geri götürürsün. adam tamam dedi. cebimizde toplamda 200 dolar falan kaldı.
3 kişiyiz. verdik 200 doları. 3 hatun var. biri koca memeli. diğeri küçücük memeli. biri de normal işte.

küçücük memeli olanı ben seçtim. o zamanlar küçük meme seviyorum.
girdik bir odaya. elimi yüzümü yıkadım falan, hafiften ayılayım diye. malum içkiliyim. hurraa diye daldım. amına koyayım memeyi kavrayayım diyorum, yok. meme yok. böyle sanki erkekle sevişiyormuşum gibi. iğrendim amk. dedim kalk senin ağzına sıçam. nasıl düştün buralara, onu anlat.

kız meğer üniversite okuyormuş falan. anlattı durdu. yaklaşık 40-45 dakika sohbet ettik. küçük memeleri yüzünden sevişemedim. küçük memeli hatunla sevişmek bok gibi oluyormuş onu anladım.
sonra vakit geldi, uçağa döneceğiz falan. duşumu aldım. çıktık, cepte para yok. taksici bırakmış kaçmış. amına koyim kızların evin içinde, ceplerde 5 kuruş para yok. kaldık.
saat sabahın 6'si. 10'da uçak kalkacak. havaalanına da en az 30 dakika uzaktayız...

kızlara dedim, hatunlar, bize 15'er dolar dökülün bakalım. yoksa biz kaldık.
neyse ki kızlar insaflı çıktı da para verdi. alskdjalksd. hayat kadınından para aldık la. yoksa türkiye'ye dönemiyorduk. nasıl hipnotize olduysak rumen sikicez diye, taksiciye domalmışız haberimiz olmamış.

her neyse, küçük meme bu işte. şu anlattığım hikaye.
erkekle sevişir gibi hissediyor insan. o yüzden büyük meme candır. emiklenir. ihihihih.
kadın için her zaman dezavantajdır. karışık çerez tabağındaki leblebiyi ya da bademi mi alırsınız yoksa fındığı mı?
Kavun, karpuz gibi sallanmaz. Kadın için büyük avantajdır. Abazanın, gözü açın ilgisini çekmez. Bir erkek içinse en idealidir. *
kadının estetiğine büyük değer katan bir şeydir küçük göğüs.
Çok küçükse at çöpe. Yeterince büyükse al cebe.
arasına veremezsin rahat rahat. tam bir rezalet.
kepazeliktir.

bu insanlar kadınım diye dolaşmasın ortalıkta, rica ediyorum!
(bkz: natalie portman)
bir kadına asla yakışmıyor.

kadın dediğinde büyük olmalı göğüsler. nasılki erkeğin penis boyu önemli kadının da göğüsleri önemli.
(bkz: ceviz)
Bazı kızlarda çok seksi durur, Yakışır. Ben şahsen büyük göğüs sevmem mesela.
küçük göğüs için çıldıranı da gördüm o yüzden seksi olmaması görüşü göreceli olan.
yaş veya tecrübe arttıkça sarkmayacak göğüstür.
konsantre lezzettir.

(bkz: ikisini de dene tarafını seç)
Çok küçük olmaması kaydıyla, zayıf sarışın bayanlarda güzel duruyor bence, büyük göğüslü hatunların ki 25 yaşından sonra sarkmaya başlıyor görüntü kirliliği oluyor sonra.
azıcık daha büyük olmalarını istediğim göğüslerimdir.
buyuk gogusden yegdir
buyuk gogusu yer.
yok olmuyo. her turlu buyugu makbul.
Onemli olan boyutu değil islevi diyen erkeklerin kendileriyle celisme pahasinada olsa haz etmedikleri gogus turu.
Birde goguste boyut kuculdukce islev o denli azalir bununla bir dogru oranti kurarsak biz yillardir neyin mucadelesini veriyoruz.
türk kızlarının birçoğunda görülen durum fakat aşırı küçük değilse yine gideri vardır. işlevini yine gösterir. canınız sıkıldıkça ufak ufak okşama ve uçlarını yalama, emme konusunda düşünülebilir.
hiçbir fanteziye uymuyor.

geberin.
(bkz: memeleri büyüsün diye dua eden kız)

tomurcuktur.
çaresi olan sorundur.

(bkz: estetik ameliyat)
Kadına tazelik katar.