bugün

Yaklaşık 2 saattir ırkçı söylemlerle açılan başlıklardır. Kimisi eğleniyor belki böyle şeyler yaparken fakat kimse türklükle ilgili birşey söylememişken durup durup kürtlerle ilgili başlıkları zırt pırt sol framede en üste taşımak nedendir.
kürtler pkkyı desteklemese atılmayacak olan başlıklardır.
tüm kürtlerin pkk'yı desteklemediğini bir kürt olarak apaçık söyleyebildiğimden attığım başlıktır.
Bir papua yeni gineli olarak beynini tuvalete sıçan yazarların açtığı başlıklardır diyorum.
Ben kürt değilim ama bir ırkın yüzde 75'i kötüyse geriye kalan iyi 25 i suçlamamak lazım
Yeniden canlandırılmaya çalışılan, bilgisiz, ne olduğunu ve nerden geldiğini bilmeyen, soyunu araştırmamış insanlar tarafından kulaktan dolma bilgilerle gelip "Türkiye bizim, ülkemizi böldürmeyiz, kürt milleti kim, kürt diye bir millet yoktur, kürtler kaçakçıdır, kürtler türklere şöyle yapıyor, kürtler türklere böyle yapıyor, kürtler türklere faşist diyor" gibi entrylerle atılan başlıklardır.

(bkz: Yetti gaari)

--spoiler--
Kürtlere böyle düşman gözüyle bakıp onlara karşı toprağını koruma isteğiyle kin kusacağına aç tarihini araştır bak bakalım kim bu topraklardaydı asırlar öncesinde. Konuşmiyim diyorum, yazmıyım diyorum, birazdan aşağı iner bu başlık diyorum dedikçe daha çok entry geliyor ve bu yetmezmiş gibi üstüne durmadan yeni yeni başlıklar açılıyor. Ben sana kürdüm deyip milliyetçilik de yapmıyorken sen gibi, sen kalkıp bana TÜRKÜM TÜRKÜM dersen bende sana KÜRDÜM derim canım kardeşim. Ne demiş peygamber efendimiz
"Aslını inkar eden bizden değildir." Öyle değil mi
--spoiler--
peygamber efendimizin sözlerini çarptıracak kadar alçaklaşan kürtçü kekoları görmemizi sağlayan başlıklardır.
kürtler toprak istemiyor deyip sözüm ona humanistlik yapan daha sonra aynı entrysin de bu topraklar bizimdir diyen bölücü kahpe vatansızları görmemizi sağlayan başlıklardır.
245322678899876543789000123456 sayısına ulaştı. Hayır başta kürtleri kabul etmeyen zihniyetten bahsediyoruz. Ne ara böyle duyarlı oldunuz. Yok eşşek muhabbeti yok bilmem ne. Ozgecan olayını hatırlatırım. Onu yapan kimlerdi acaba. Herkes aynı kefeye konsaydı bakalım kim zararlı çıkıyordu.
Özgecanı öldüren adam bunu ülkücülük davası uğruna yapmamıştır. türk olduğu için motorcuların kafasını ezenler bunu kürt ırkçılığı adına yapmıştır. Ama senin küçük beynin bunu almak istemez tabi. Batıda bir insanın kafası kesilirse bu hristiyanlığın
Barbarlığından gelmez çünkü kesen adam yüce isa diye bagirmiyor ama isidciler kafa kesme isini allah adına yapıyorlar bu buna benziyor.
Baymıştır. Bazen bir kürd sadece bir kürddür abartmayalım.
Ülkücülük adına yapıyor demedim zaten. Ona bakarsan dilinizden düşmeyen eşşek mevzusunu ya da yenge mevzusunu kürtlük adına mı yapılıyor. Her millette iyisi kötüsü var. Eleştirdiğim de bu zaten. Bir tutmayin.
(bkz: kürt lütfen).
atsızcıkların attığı başlıklardır. yengelerini bir kürt'e kaptırdıklarından şüpheleniyorum, dönüp bir daha baksınlar yerinde mi? ahahaha.