bugün

gerçekten ırkçılığı bu kadar dışarı vurmuş birini daha görmedim. her kürdü kötü karakterliler gibi zannetmek gerçekten insanlık hatası.

not:kürt falan değilim hümanistim.
Başklarının özgürlüğünü kısıtlayanlar, kendi özgürlüklerini hak edemezler..
indir o parmağını..
yobaz kafaya en güzel örnek teşkil eden düşüncedir. ah bunları söyleyenler bir gün yurt dışında türkler eğitim görmesin, çalışmasın, ekmek yiyemesin derlerse dişimi kırıp alkışlayacağım.

not: kürt değilim, insan olmaya çalışıyorum.
Bu ülkenin vatandaşları, insanları iken eğitim ve topluma katkıda bulunmaları engellenemez.
Kopya cekenlerin universiteye alinmamasi gibi bir durum soz konusudur.
Kurt turk farketmemekte ancak doguda olan kopya skandallari da unutulmamali onlemi de alinmali, batida yapilsin sinavlar. Biz de kopya cekelim diger arkadaslarla birlikte ki sartlari esitleyelim.
oldu olacak hepsini öldürelim dedirtecek saçma salak bir önermedir..
(bkz: sen gelme ulan ayı)
bunu iddaa edenler çalışmalarına dicle üniversitesinden başlasalar, sonra sonsuzluğa uğurlansalar ne güzel olur.

tanım:laf olsun torba dolsundur, boş arzulardır.
kendisi için istemeyeceği şeyi sırf dili, dini, mezhebi, rengi vs. farklı diye başkası için isteyen bu zihniyettir işte terör örgütlerinin ekmeğine bal, yağ çalanlar.. bu provakatörlerdir geriye geriye götürenler..

böyle milliyetçilik olmaz olsun!.. bu zihniyet kahr-u gazab olsun!..
kesinlikle doğru olan yaptırımdır , eğer alınırlarsada gezici glade timleri daima peşlerinde olmalıdır.
Türk gençliği kimdir nedir?
(Efendim zannımca vatandaşlık bağı olması yeterli)
yıl olmuş 2012 hala 1988 de meseleyi teşhis ve tedavi etmiş saddam kadar akıl ve ferasetimizin olmadığı gerçeğini yüzümüze vuran kavramsal düşümnce.
eline güvenen ırkçı pezevenklerin(işadamı*) kendilerini tatmin etmek için ortaya boşaldıkları temennileridir.
yanlışlığı bariz olan ayrımcı bir teklif.
aslında bazı kürt vatandaşlarımızı gördükten sonra haklı bir önermedir çünkü üniversite şenliklerinde çıkardıkları huzursuzlukları herkes bilir.genede faşist bir durumdur insanların ırklarına göre üniversiteye alınıp alınmaması.baya karışık bir durumdur ben pek bilemedim.