bugün

yemin ediyorum şu yaşıma geldim hiçbir şey çalmadım. bir milletteki tüm insanlardan aynı ayna aynı şekilde nasıl nefret edilir ya. (bkz: bütün kürtleri pkk lı sanmak)

vay anasını satayım eksileniyorum, ne kadar güzel lan. zaten rabbim sorduğunda, beni mutlaka kürt yarat dedim ben o'na. kürt ya da türk olmanın benim için hiçbir farkı yok. önemi yok demiyorum, farkı yokdiyorum, bu ülkenin topraklarında yaşayan müslüman bir milletten olmanın benim için önemi çok büyük. bu kadar nefret etmeyin hiçbir milletten. annem türk babam kürt illa birisinden nefret etmem mi lazım ya ?

Ediiiiit: çok mu kafa s.kmişim lan bu entryde? Alınganlığa bak amk.
tonlarca çocuk yapıp milli geliri çalmalıdır.
tabi ki de zaman.
çaldıkları kesinlikle atatürk milliyetçiliği değildir çünkü atatürk milliyetçiliği diye bir şey yoktur.
atatürk büyük bir türk milliyetçisidir.
itibar
türkçe
çaldıkları yok verdikleri vardır.

çanakkale ve yemen cephelerinde ve sair birçok yerde şehid olanlar buna şahittir.

asıl çalanlar kardeşliğimizden, birliğimizden çalan ırkçılar, yani esas bölücülerdir.
tonlarca metreküp su, elektrik vb... faturası olan ama kürtlerin bu faturaları ödemedikleri hizmetlerdir.
kardeşliğin tükenmesinin, kürt ırkçılarının çoğalmasına sebep olan yanlış bir söylemdir. vatanseverliğin bu sözlerle hiçbir ilgisi olmamaktadır. "bir pkk'lının, pkk sempatizanı birinin veya herhangi bir bölücü grubun türkiye'den çaldıkları" bu sözün söylenme amacıyla eşdeğer olarak daha doğru olabilirdi. yanlış söylemler, yanlış görüşler bizim tüm kardeşçe yaşamımızı çaldılar, senelerdir çalıyorlar. bölünmenin öncelikli koşulu buydu zaten. topraklarımızda kurulacak 2. israil olacak olan bir amerikan güdümlü kürt devleti'ni oluşturacak temel sözlerden biri budur, bu nedenle tüm vatanseverlerin bu sözlerden kaçınıp pkklı ile kürt ayrımını doğru yapmasını temenni ederim.
senin olanı alırsan çalmak olmaz olsa olsa adalet olur.

çalmak ne la ayrıca...

sen nerde buldun acaba yavuz hırsız ev sahibini bastırırın örneği bu olsa gerek.

kimsenin bir şey çalmasına da vermesine de gerek yoktur. insan olun karşınızdaki insanı da insan olarak görün etnosentirimizminizi bir yerinize koyun yeter bunu anlamak için.