bugün

kürtlerin hepsinin yekün terörist olup olmaması durumudur.
kürtlerin sadece yüzde 5 i bile terörist olmasa o adamlar gelipte 200 kişi ile 400 kilo bombayla pusu kuramazlardı.
Terörist olmasına gerek yok.
Pkk sempatizanı olması bile yeterlidir.

Görüldüğü yerde imha edilmeli.
değildir.
hepsi terörist alenen görünmeseler bile içlerinde hep o duygu var sikerim hümanizm denen olayınızı.
kürdüm diye gururla söyleyen kişi teröristtir , değilse de sempatizanıdır

ikisi de değilse zaten söyleyemez , kürtlük artık pkk ile özdeş bir kavram , etnik kimliğini yok saysın diyemem ama bunu insan içinde gururla söylüyorsa her şehit haberine de seviniyordur amına kodumun kansızı , gökten nur topu inse aksini söylese de ikna edemez beni.
Hdpkkürt birbirini tamamlıyor malesef.
Bu cümleyi duymaktan da sıkıldım artık. Herkesin sizi öyle gördüğü yok ama neden bir laza değil de size söylüyorlar diye kendizi sorgulayın.
değil. kürt şehitlerimiz bile var ama keşke tepki koyabilseler..

zor coğrafya arkadaş ne biliyim.. neyse pkk sikmeye devam
Anası babası hariç.
(bkz: tbi olum ne sandın)
en son 7 milyon tanesiydi . yetişkin sayısı.
Hiçbiri değil diye cevaplanabilecek soru.
hepimiz teroristiz neden? cunku kurtce biliyoruz. yoksa sadece turkce bilsek terorist olmazdik. aslinda bazilarimiz ingilizce bildigi icinde fransiz halki bize terorist demeli. hepimiz turk olmaliyiz, nedeni bu. kurt kimligimizi tanimamaliyiz. hafizalarimizdan atmaliyiz turkculerin, yenge-esek muhabbetini. unutmali bir nesil 80 leri, 90 lari. oysa sorsan istiklal marsini ezbere bilenlerimiz de var, canakkale sehitlerine siirini de. nazim hikmeti de biliriz, ziya gokalpi de, ahmed arifi de. hepimiz terorist olmaliyiz cunku birileri bize bunu lutfetti. adetlerimiz, gelenek goreneklerimiz olmamali. oysa almancanin liselerde okutuldugu memlekette biz dilimizi konusmamaliyiz. biz ayak bagiyiz bu memlekete, birileri cikip vergileri yukseltse de, yolsuzluk da yapsa, ayakkabi kutularindan rant saglasa da, yargiyi koreltse de, onlar ayak bagi degil. cunku kurt olan biziz. ne bir cehennem gibi nutkumuzun tutulmadigi kalmis, ne yedigimiz ekmegin burnumuzdan gelmesi. oysa vatan dedigin bir irka ait olmamaliydi, vatan dedigin ahmed arif gibi anadoluyu seven herkesin dudaklarinin ucunda olmaliydi.