bugün

Siz türklerin yorulmadan sıkılmadan yaptığı eylem. Bizi hep aşağıladınız yıllarca. Bizi birer ucube gibi gösterip alay ettiniz. Aslında alay edilmesi gerekenler varsa onlarda sizlersiniz. Hiçbir işe yaramayan, tek işi kürtleri küçümsemek olan sizler. Türklerden nefret ettirdiniz.
bunu diyen kürdün bazı şeyleri anlayamadığı gerçektir.

kürtler aşağılanmasının tek nedeni pkk denen örgütün yıllardır çolu çocuk bebek yaşlı demeden bu ülkenin insanına yaşattığı eziyettir.

hakkariye vana gitmeye öğretmen doktor korkuyorda gidemiyor neden ? istanbulda izmirde yaşayan kürtlerin dağa kaldırılıp kafasına sıkılıyormu hiç ? bu tür olayları tv de izlemekten hiç kürt tanımadığı halde kürtlerden nefret etti türk halkı.
Türkiye topraklarında Türk vatandaşı olarak yaşayan ırklardan nedensen sadece kürtlerin ağladığı durum. Ben hiç başkan siz de bizi eziyosunuz diyen çerkez falan duymadım.
gercektir. nedeni pkk denen it surusudur. burada her zaman yazdigim gibi o it surusunden nefret ediyorsunuz diye kendi topraklarinizda yasayan insanlardan nefret edemezsiniz. derse ki ben pkk denen orgutu destekliyorum, apo denen hayvan benim liderimdir, o zaman hep beraber kufurler edelim, ama ben kesinlikle butun kurtlerin o pkk denen asagilik orgutu destekledigini dusunmuyorum. bu yuzden yapilan bu isler sacma. siz kurtler de acik acik yazin burada o zaman arkadasim, ben kurdum ama pkk denen orgutten ben de nefret ediyorum. bunu soylemediginiz muddetce size her zaman onyargi ile bakilacak.

edit: kurt degilim bu arada.
K*rt lütfen.
kürtler pkk'yı kendi içlerinde barındırdığı sürece ve savunduğu sürece önyargıyla bakılmaya devam edilecektir. unutulmaması gereken faşist terör örgütü pkk yıllarca kürtleri ezdi öldürdü, türklere bok atmak bu işin bahanesidir. adam olunda pkk'ya isyan çıkarın g*tünüz yiyorsa.