bugün

Bayrağı?
Ben bir kürtüm. Bayrağım al üzerine beyaz ay ve yıldızdır. Başka bayrağımda yok.
Kimsenin kürt olduğum için beni türkleştirdiği de yok.
Var olmayan zihniyettir.

Birileri yine palavradan mağduriyet kasma peşinde.. Kürtlerin çok az bir kısmı türkleşmiştir. Çoğunluğu ulus bilincine sahip olduğu için milliyetçidirler. Ulus bilinçlerine de 200 yıl önce erişmiştirler.. Türklerin ulus bilincine erişmeleri ise çok daha geçtir. Hala erişmeyenleri de vardır ne yazık ki..

Bence güneydoğu'da kürtleşen alevi türkmenleri konuşalım biraz ne dersiniz?? Mesela idris-i bitlisi ve yavuz'un yaptığı büyüük türkmen katliamını, ne dersiniz?? Cesaretiniz var mı buna?? Ezilme yalanını kaç yıldır uyduruyorsunuz da, artık türkler böyle boş mağduriyetlere pek inanmamaya başladılar sanki..

Bir kürt, ne mutlu türk'üm derse türkleşmez. Türk vatandaşı olduğunu gururla söyler. Türkleşmek öyle iki söz söyleyince olacak şey değildir. Türkler bile türkleşemiyor.. Arap ve batı hayranlığı almış başını gitmiş.. Kürtler bu saatten sonra, zaten türkleşmeyecekler. O boş Mağduriyetlerinize tüküreyim.
Kendi ayağına sıkan zihniyet kendi ırkına ihanet eden zihniyet hiç kürtten araptan Türk olur mu amk ben bunu hakaret olarak kabul ediyorum.
Türkler araplastiriliyor kürtler turklestiriyor finalde hepimiz Arap olacağız.
sıkıntısı olan varsa kuzey ırağa gidebilir. aha da kapı orada.
Türkler bile asimile olmuşken Kürtlerin asimile olmadığını söylemek mallık tır.