bugün

ota boka utanç duyulacağına, bir insan olmayı dahi başaramayan kürtlerin çoğunluğundan utanılması gereken durum..

kimsenin evini alın teriyle geçindiren kürtlerle alıp veremediği yok..
ha olan varsa beraber karşısında dururuz..

merak editi:
Ulan ne hümanist adamlarmışsınız, sizi sikene kucak açıyorsunuz..
az daha kassanız peygamber olacaksınız..
karalter siniri olmasa yerin dibine geciyorum diye duuzeltilmesi gereken net ve harika onerme.iki dakika insan kalın,sövdügünüz pkk ile istemeden de olsa ayni safta yer almayin,bolucu olmayin.
kürtlere laf atan insanların utanıp insan içine çıkmaması gereken durumdur.
hatta durup "ben insan mıyım?" diye mutlaka düşünmelidir.
Katıldığım önermedir. pkk ile kürtleri birbirinden ayıracak beyni olmayan ergenlerdir.
günahsız kürt vatandaşlara laf atmak kötüdür ancak günahsız türklere molotof kokteyli, el bombası atılması daha da kötüdür.
utançların en onurlusu ve şereflisidr. bir irade i iyilik vardır bir de mecburen iyi olmak vardır. misal; bir insanın silahı olmadığı için adam öldürememesi erdem değildir.

etkin etnik unsurunun türk olduğu bir ülkede türk olduğu halde kürtlere hoşgörü ve saygı gösterebilen insan erdemlerin en büyüğüne tevazuya sahiptir.
24 şehitimizi unutanların duygusuzluğundan doğandır.
sırf kürt olduğu için aşağılanmaya çalışılan insanlardan başkaları adına utanma durumudur. pkk destekcisi ırkçı kürtlere laf atılmasını anlıyorum, acı var kan var, ihanet var, ama sırf kürt olması ülke insanımın aşağılanması için neden olamaz.
(bkz: napak kanka utanak mı)