bugün

bazı sözlük yazarlarının ırkçılığı her yere taşımaları olayıdır Allah ıslah etsin.
Moderasyon un cakma fake leri veya mod dan onayli yazarlar. Yoksa ehl i insaf buna.musaade edemez.
moderasyon siz bölücülere müsaade ediyorsa bizlere hayli hayli müsaade eder. bebek katiline sayın diyen göt kılları sizi.
(bkz: atatürkü eleştiren kürt)

bazen hakediyor kürtler ama hepsi değil tabi.
bu memlekette başkasının sırtından beleş yaşamak isteyenlere hakaret edendir. durduk yere kimse kimseye hakaret etmez. ırkçılıkla alakalı değildir.

(bkz: siverek te donan eşeklerin eşek olmadığı)
it ürür, kervan yürür.

not: burdaki it ile kervan sadece birer metafordur. siz it'in yerine bu tarz yazarları koyabilirsiniz mesela. cümlenin anlamında bir daralma ya da bozulma olmayacaktır.
başbakanın çabaladığı barış sürecini baltalayan kişilerdir.
hem ülkesinde yaşayıp hem türklere hakaret eden* yazarlardan iyidir.
değişik bi kokunuz var pis iğrenc bi koku hakaret etmiyorum beni rahatsız eden bu kokuyu sadece dile getiriyorum.
Hayatı boyunca cesaret edip ,ulen kimdir bu kürtler ? ne yer ne içerler gerçekte ? diye merak edip 2 satır okumamış , sözüm ona televizyon ve gazete haberlerinden duyduğu taraflı yayınlardan öğrendiği kadarı ile , sikik bir klavyenin arkasına saklanarak egosunu tatmin eden güzide türk gençliği. Koştursunlar efendim. Birde utanmadan " başkasının sırtından geçinmeye çalışan " diye başlamıyorlar mı lafa domaltıp sikesi geliyor insanın.. Bende kürdüm amk , ben daha devletin bana ücretsiz sunduğu 1 siki görmedim. Karaköy'de vergi memurları ile kaçırılan vergi doğu anadolu ve güneydoğu anadolu'nun 3 mislidir . Karaköy'deki esnafların yüzde 85'i Türktür. inşaat sektöründe ha keza.

Laf lafa gelince , bu amına koduğumun çocukları sütten çıkmış ak kaşık.
Sizin vicdanınızı sikeyim başka bişey demiyorum. Vicdanı olan adam bunu yapmaz.

Edit : Diğer taraftan , trollükten bi an kurtulmak isteyen geri zekalılar hemen sarıyor kürt başlıklarına. Nede olsa seri artı oy alır.
fatura ödemeyen kürt diye başlık açan yazar sözüm ona seninde babana anana bize oy ver borçlarınızı silelim dese ne yapacaklarını az çok biliyoruz her kürt apocu ve pkk yandaşı değildir. (bkz: ) ben.
Dedemin sakalı varsa her sakallı dedem olmaz. Simdi siz banka soyan bir türk gordunuz ve her turku soyguncu yaftasini yapistirabilir misiniz? iste aciz ve kendini marjinal,orjinal,entellektuel sanan pis ırkçıların zırvalamalarından baska hic birsey değildir. Siz bunları yapmaya devam ettikçe o insanları ulkeden soğutmaya devam ediyorsunuz sonra da neden cephe aldılar neden kürt partizanlığı yapıyorlar? Yaparlar tabi. Size küfreden adama siz:
-bana cok guzel kufur ettiniz tesekkur ederim sizi cok seviyorum mu dersiniz?
Cevap belli.o yuzden hayat kısa ölüm ani ve insanları insan oldugu icin sevin zaten karsiligi gelecektir.
Onlar ki kerhanede dünyaya gelmişlerdir.
Aynısı diğer milletlere hakaret eden için de geçerlidir.
kürtlere hakaret eden yazarlara, küfreden eden yazarlara sizin kaç babanız var denesi bir önermedir.
(bkz: ülkücüler abbas güçlü ile genç bakış ı bastı)
Evet biri beni mi çağırdı.
Tanım: çağrıldığım başlıktir.
göte göt diyen yazarlardır.
hakaret etmeyen yazarlardır.

kürtler ülkede asalak bir hayat sürmektedir. aksini iddia ediyorsan buyur ispatla. iş yok güç yok, devlet baksın, fakirlik parası, yeşil kart, okula giden çocuğa para, fatura derdi yok. Resmen asalak bir hayat yaşıyor kürtler.

herkes dişini tırnağına katıp çalışırken bu kadar imtiyaza rağmen nankörlük eden gene kürtler. pkkyı destekleyen gene kürtler. sempatizan diye bir kelime uydurdular diye siz e terörist değilsiniz mi diyelim. sempatizan ne lan. yıllarca medyanın olayları yumuşatmak için kullandığı söz. sempatizan yoktur militan vardır.

özetle hakaret yok. gerçekler var.
Anlam veremediğim yazarlar.

Bir insan kurde neden hakaret eder ki allah zaten vermiş belasını adam kürt doğmuş bilader hakarete ne gerek.

Sal ipini gitsin.